24 серпня запалило серця мільйонів українців
Гаряча тема |
Свято розпочалося, як завжди, з масового перекриття вулиць у центрі столиці і порушення конституційних прав громадян. Влада принизила цим народ і вкотре показала, що він для неї біомаса. Заховавшись від народу, таємно поклавши вінки до пам’ятників М. Грушевському та Т. Шевченку, влада хутко зникла. Для влади такого свята як Незалежність не існує.
А український народ показав, що для нього це справжнє свято. У вишиванках, з піснями, з посмішками, з транспарантами тисячі людей зібралися в центрі столиці України. З кожних уст українців лунало “Слава Україні!”
А український народ показав, що для нього це справжнє свято. У вишиванках, з піснями, з посмішками, з транспарантами тисячі людей зібралися в центрі столиці України. З кожних уст українців лунало “Слава Україні!”
Детальніше...
Україна була, Україна є і Україна вічно буде, - УККА
ВІТАННЯ ЗІ СВЯТОМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ
З НАГОДИ 21-ПЕРШОЇ РІЧНИЦІ УКРАЇНСЬКОЇ ВОЛІ І НЕЗАЛЕЖНОСТІ, РАДА ОБОРОНИ І ДОПОМОГИ УКРАЇНЦЯМ УКРАЇНСЬКОГО КОНҐРЕСОВОГО КОМІТЕТУ АМЕРИКИ (РОДУ УККА) ВІТАЄ УСЕ СВІТОВЕ УКРАЇНСТВО І БАЖАЄ НАСНАГИ СИЛ ТА ВИТРИВАЛОСТІ В ЗМАГАННЮ З АНТИУКРАЇНСЬКИМИ АҐРЕСИВНИМИ ВОРОЖИМИ СИЛАМИ, ЯКІ НАМАГАЮТЬСЯ ПОНОВНО ПОНЕВОЛИТИ УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД. ПАМ'ЯТАЙМО, ЩО ДЕРЖАВУ Є ЛЕГШЕ ЗДОБУТИ, ЯК УДЕРЖАТИ ЇЇ. МІЛЬЙОНАМИ ЖЕРТВ НАШОГО НАРОДУ ЗДОБУТО ВОЛЮ І НЕЗАЛЕЖНІСТЬ, А БОЖЕ ПРОВИДІННЯ ПОКЛАЛО НА НАС ОБОВ'ЯЗОК ЗБЕРЕГТИ ЇЇ. Зростає інтерес до легендарного українського "Рембо"
Українським "Рембо" називають Івана Ремболовича – отамана півсотні Вільного козацтва на Чернігівщині в 1918 р., начальника зв’язку Дієвої армії УНР, учасника Другого зимового походу Української повстанської армії Юрка Тютюнника в листопаді 1921 р., командира саперного куреня дивізії “Галичина”, учасника підпілля ОУН на Прикарпатті в 1944 – 1949 роках, зокрема на Коломийщині та Гуцульщині. Арештували Івана Ремболовича 7 листопада 1949 р. в Космачі на Гуцульщині, розстріляли 8 вересня 1950 р. у Станіславові (тепер м. Івано-Франківськ).
Подробиці трагічної долі героя - у новому дослідженні Романа Коваля “Іван Ремболович”. „РУССКІЙ МІР” плюс РУСИФІКАЦІЯ - загроза державності України
Для чого ж потрібний „Русскій мір” Росії? По вченому кажучи - для реінкарнації... Простіше і ясніше - для відродження Московської імперії.
Чому не потрібний „Русскій мір” Україні? Він загрожує державності України. „Русскій мір” в Україні - це не тільки найактивніший вилов довірливих, наївних та покірних, як біблейські овечки, українських душ у лоно московської церкви, його патріархату, а й одурманення українського люду через ідеологію, яку проводить в Україні (а тепер уже й Молдові, Польщі) головний ідеолог екс-імперії, громадянин Російської Федерації пан Гундяєв, що накинув на себе рясу священника і повісив хреста на груди з патріаршим саном Кіріл. Україна святкує День Державного Прапора
23 серпня 2004 року Указом Президента України було встановлено щорічне державне свято для вшанування Державного Прапора – одного з трьох офіційних державних символів, що символізують суверенітет держави. Державний Прапор України – стяг із двох рівновеликих горизонтальних смуг синього і жовтого кольору із співвідношенням ширини прапора до його довжини 2:3.
До цього День прапора святкувався тільки в Києві на муніципальному рівні. Один рік у катівнях системи. Анонс акції 23 серпня у Києві
Рік тому, 23 серпня 2011 року, напередодні Дня Незалежності України, влада здійснила арешт невинних членів ГО "Патріот України", котрі мешкали у Василькові, звинувативши їх у "тероризмі". Невинна українська молодь і до сьогодні знаходиться у СІЗО. Комітет захисту політичних в’язнів ухвалив рішення 23 серпня 2012 року провести мітинг на підтримку новітніх політичних в’язнів з вимогою їх звільнення. Акція проходить під назвою "1 рік у катівнях системи".
Мітинг відбудеться 23 серпня у Києві біля фронтону приміщення СБУ України на вул. Володимирській, 35. Початок о 13.00. 23 серпня одягнемо вишиванки і покажемо, що ми українці
Громадян України закликають провести 23 серпня вишиванковий флешмоб
Громадян України закликають 23 серпня – в останній робочий день перед 21-ю річницею Незалежності України – підтримати вишиванкову ініціативу і одягти вишиванки. За словами ініціатора акції Артема Стельмашова, вишиванковий флешмоб сприятиме зростанню патріотизму серед українців. "Впевнений, що одягнути вишиванку на це свято має кожен українець. Значення народних традицій особливо зростає у кризові часи. Відхід від традицій і втрата історичної національної пам’яті відкриває дорогу до маніпуляцій свідомістю громадян нашої країни. Звернення до традицій народу є природним механізмом самозахисту і самозбереження кожного українця", - вважає він. 20 років тому Україна офіційно стала правонаступницею УНР
22 серпня 1992 р. Державний центр Української Народної Республіки в екзилі урочисто склав свої повноваження, передавши їх владі відновленої держави Україна.
На Сесії Верховної Ради України з нагоди складання повноважень Державного Центру Української Народньої Республіки в екзилі його уповноважена делегація на чолі з останнім Президентом УНР Миколою Плав’юком (який, на жаль, недавно відійшов у вічність) передала українській владі Грамоту про припинення діяльності ДЦ УНР в екзилі та Заяву про правонаступництво України від УНР, клейноди УНР, відзнаку Гетьмана Мазепи та інші державні атрибути УНР. |