ВОЛЯ НАРОДУ: громадсько-політичний портал - Бібліотека
Воля народу: громадсько-політичний портал
 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Календар
У 2022-му відзначаємо такі знаменні дати:
12 січня - 115 років з дня народження Сергія Корольова, першого головного конструктора ракетно-космічних систем (1907-1966)
17 лютого - 130-річчя з дня народження Йосифа Сліпого, глави УГКЦ (1892-1984)
18 лютого - 70-річчя з дня народження Джеймса Мейса, дослідника Голодомору в Україні (1952-2004)
22 серпня - 30-річчя передачі повноважень від УНР сучасній Україні

30 листопада - 20 років з дня створення Демократичного об'єднання "Українська Національна Рада" (УНРада)
3 грудня - 300-річчя Григорія Сковороди,  українського філософа (1722-1794)
24 грудня - 85-річчя В'ячеслава Чорновола (1937-1999)

Бібліотека

Цитати і вислови про волю народу

В українській мові слово “воля” має два основні значення: воля – синонім слова “свобода” і воля – бажання і здатність людини свідомо діяти для досягнення поставленої мети, долаючи внутрішні та зовнішні перешкоди. Саме в цьому (другому) значенні вживається слово “воля” у словосполученні “воля народу”.

У багатьох відомих людей різних часів та з різних країн було своє розуміння волі народу.

Цитати і вислови про волю народу, зібрані з різних джерел, можна читати або скачати тут: 

Правда про походження українців

Спеціальний випуск журналу «Український тиждень» №16(233), 20-26.04.2012

Сучасна наука дає змогу остаточно попрощатися з міфами: про «молодшого брата», про «колиску трьох народів», про «Аратту, батьківщину аріїв» і т. ін.
Це дослідження можна прочитати або скачати нижче:
 

Вибрані новели про голодовку з нової книжки Олеся Волі «Перегін» (2012)

Вибрані новели про голодовку з нової книжки Олеся Волі «Перегін» (2012)

 

Митрополит Андрей Шептицький "ЯК БУДУВАТИ РІДНУ ХАТУ?"

altПодаємо думки й поучення Митрополита Андрея у посланні „Як будувати Рідну Хату", які , мабуть, більш актуальні сьогодні, аніж тоді, коли він їх вперше писав. Україна, хоч вільна й незалежна, все-таки знаходиться у критичній ситуації під оглядом політичного, економічного життя разом із соціальними негараздами та, особливо, морального здоров'я своїх громадян. Документ „Як будувати Рідну Хату" подає вказівки як вийти із важкого становища, як морально оздоровити жителів України.

Читати або скачати:
 

Роман "Найдовша ніч Президента"

Автор: Володимир ЯВОРІВСЬКИЙ, голова Національної спілки письменників України і народний депутат України.
Новий роман письменника невеликий – всього 90 сторінок (автор сам називає його "маленьким романом"). В образах твору впізнаються сучасні політики: Віктор Ющенко, Юлія Тимошенко, Віктор Янукович, а також низка інших представників вітчизняного політичного бомонду. Проте роман є художнім, а не документальним чи публіцистичним твором.
Письменник у передмові попереджує: "Я знаю, що вам хочеться впізнаванності. Одначе застерігаю: все тут вигадано. Документальний тільки факт президентських виборів".
А ще письменник зазначає, що в українській літературі є сільська, інтелігентська проза. А от прози політичної про вищі ешелони влади немає. Змалювавши "Найдовшу ніч Президента", Володимир Яворівський розкриває таємниці боротьби за владу в сучасній Україні.
Роман можна прочитати або скачати тут:

 

"Крах СРСР як етап напіврозпаду Російської імперії"

Стаття-дослідження Володимира ПИЛИПЧУКА, народного депутата України 1-го та 2-го скликань, екс-Члена Президії Верховної Ради України, екс-віце президент Генерального Комітету Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Академіка Академії економічних наук України, професора
У цій праці вперше дається всебічний і глибокий науковий аналіз причин краху СРСР.   
Статтю можна скачати тут:

 

Роман "Холодний Яр"

Автор: Юрій Горліс-Горський

Шановні Читачі, пропонуємо Вашій увазі уваги історико-документальний роман українського військового і громадського діяча, письменника, старшини Армії УНР Юрія Горліса-Горського «Холодний Яр»  -  твір виняткової сили, прочитавши який, людина навряд чи зможе залишитися тією самою.
Холодний Яр - це одна з найяскравіших сторінок визвольної боротьби в Україні. Це живий приклад, як невеликі числом, але сильні духом можуть успішно боротися з незрівнянно сильнішим ворогом.
На жаль, по цей бік межі мало хто знає, що після того, коли московська червона орда захопила Україну, над Дніпром існувала своєрідна «республіка», яка під українським національним прапором провадила запеклу збройну боротьбу аж до 1922 року. То були села в околицях Холодного Яру на Чигиринщині.
Книга розповідає про збройну боротьбу за Українську державу під жовто-блакитним прапором УНР та чорним прапором Холодного Яру, на якому було написано: «Воля України – або смерть!»
Події відбуваються на теренах сучасних Черкаської, Кіровоградської та Вінницької областей, у Києві, Полтаві й на території тодішньої Польщі.        
Прочитати можна тут:
 

Книга "НАЦІОНАЛЬНА УКРАЇНА"

Іван Белебеха
Довідка про автора

 Іван Олексійович Белебеха народився 10 листопада 1930 року в селі Синиха Куп’янського району Харківської області. Живе і працює у Харкові.
Окрім своєї професійної сфери, бере активну участь у громадсько-патріотичній діяльності. Позапартійний. Опублікував низку публіцистичних статей і книг на захист української людини, української нації, української незалежної державності. З числа книг можна назвати такі:
«Поразки та надії України» (Харків, 1996), 366 сторінок;
«Українська еліта» (Харків, 1999), 345 с.;
«Україна і комунізм» Книга 1 (Харків, 2000 ), 500 с.;
«Честь України» Друге видання. (Харків – Нью-Йорк, 2001), 335 с;
«Україна і комунізм» Книга 2 (Харків, 2003), 607с;
«Україна: шлях до воскресіння» (Київ, 2007), 520 с;
«Ворожі гнізда в Україні» (Харків, 2008), 361 с;
«Безсмертна Україна»Т.1 (Харків, 2009), 455 с.

Книгу "НАЦІОНАЛЬНА УКРАЇНА" можна скачати тут:
 

"КРАЇНА МОКСЕЛЬ або МОСКОВІЯ"

Роман-дослідження Володимира БІЛІНСЬКОГО (на фото)

  "КРАЇНА МОКСЕЛЬ або МОСКОВІЯ"
можна прочитати (скачати) тут: http://ukrkniga.org.ua/ukrkniga-text/161/
 У книжці повідомляються факти, взяті з історичних джерел, що свідчать про справжню історію Російської імперії у невикривленому вигляді. Книжка дає змогу пізнати причини замовчування й спотворення правди офіційною радянською історіографією про московитів і Московське князівство.

 

Книга "МОСКАЛІ - НЕ "РУСКІЄ" І НЕ СЛОВ'ЯНИ"


Автори:
Степан Дяківський, Святослав Семенюк, Павло Штепа
Триптих – збірник статтей трьох авторів-українців різних поколінь, покликаний в доступній і короткій формі надати широкому загалу фактичний матеріал з метою розвінчати міф про походження росіян, викрити російських істориків-фальсифікаторів і ще раз довести, що росіяни ніколи не були «братами» українців, тим більше «старшими»; що вони не мають нічого спільного зі слов’янськими народами та, зокрема, привласнили самоназву «рускіє», що походить від імені української держави Київської Русі, до якої давні росіяни ніколи не належали. Книгу можна скачати тут
 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1103
mod_vvisit_counterВчора4488
mod_vvisit_counterЦього тижня1103
mod_vvisit_counterМинулого тижня27259
mod_vvisit_counterЦього місяця56958
mod_vvisit_counterМинулого місяця96892
mod_vvisit_counterЗа весь час24548527