Unlimited Web HostingFree Joomla TemplatesTemplate Sales
Воля народу: громадсько-політичний портал
 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Calendar
In the 2012-year note
the following significant dates:

20th anniversary of the handover of the UPR modern Ukraine (August 22, 1992)
10th anniversary of the establishment of a democratic union
"The Ukrainian National Council" (30/11/2002)
130th anniversary of Metropolitan Hilarion (Ivan Ogiyenko) 14.01.1882 - 29.03.1972
130th anniversary of Mykola Velychkivskyi, Chairman of the "Ukrainian National Council", established in Kiev, October 5, 1941 (01/02/1882 - 01/07/1976)
100th anniversary of the Ukrainian political activist, writer Lev Rebet (03.03.1912 - 12.10.1957)
100th anniversary of Oleksa Girnyk, Ukrainian dissident, political prisoner, the Hero of Ukraine (28.03.1912 - 21.01.1978)
105th anniversary of Sergiy Koroliov, designer of the first artificial earth satellites and spaceships (12.01.1907 - 14.01.1966) 

 


 
 

 

 

 

  
 
 
 

 

 


            

 

 
 


 

 

 

 

 

 


 
 
 

PostHeaderIcon Economics and Business

Імена власників найбільших рахунків в офшорах оприлюднені

Британське видання The Guardian в декількох статтях опублікувало витяги з розслідування Міжнародного консорціуму розслідувальної журналістики (CIJ), який планує викласти в Інтернет інформацію про більш ніж 100 тис. власників банківських рахунків в офшорних зонах.
Через витік інформації (більше 200 гігабайт, це фінансові дані "більш ніж за 10 років") стали доступні мільйони електронних листів та інших документів, в основному по офшору Британських Віргінських островів (BVI), а також інформація про "відгалуження в Сінгапурі, Гонконгу і на островах Кука". Детальніше
 

"Нафтогаз" допомагає заробляти "Сім'ї"

"Нафтогаз" провів чверть мільярда через банк друга сина Януковича
НАК "Нафтогаз України" 26 березня 2013 року уклав угоду з ПАТ "Комерційний Банк "Південкомбанк" на закупівлю 250 тис облігацій внутрішньої державної позики на суму 261,11 млн грн.
Про це повідомляє сайт "Наші гроші" з посиланням на "Вісник державних закупівель".
Зворотній викуп ОВДП призначено на 26 березня, тобто на день укладення угоди. Прибуток банку становитиме 11,11 млн гривень.
Торги проведено за неконкурентною процедурою закупівлі "в одного учасника".
 

Ахметов встиг забрати з Кіпру 30 мільйонів доларів США

Компанія System Capital Management, яка належить найбагатшій в Україні людині - Рінату Ахметову - за два тижні до введення нового податку встигла зняти з рахунку в кіпрському банку Laiki $ 30 млн, передає НБН з посиланням на Financial Times.
Нагадаємо, що президент Кіпру Нікос Анастасіадіс закликав суддів, які розслідують банківську катастрофу, "в першу чергу" перевірити угоди, зроблені юридичною фірмою його сім'ї, бажаючи ослабити гнів громадськості з приводу виведення кіпріотами, росіянами та українцями коштів з кіпрських банків в останній момент перед введенням нового податку.
 

Транспортний сектор стає найуразливішим місцем України

"Укрзалізниця" наступна
На всіх фронтах в "Укрзалізниці" суцільні невдачі: персонал переводять на чотириденний робочий тиждень, рейси скорочують, коштів на оновлення рухомого складу нема, - пише "Економічна правда". В уряді за цим спокійно спостерігають. Загалом в кінці 2012 року в компанії повідомляли, що "для забезпечення потреб населення у якісних комфортних пасажирських та вантажних перевезеннях" на оновлення рухомого складу необхідно понад 180 млрд грн.
Держава ж не поспішає рятувати головного "соціального" перевізника.  Детальніше
 

Кіпр - дитяча забава порівняно з тим, що станеться в Україні, - Олег Соскін

Українська грошова система найближчим часом зруйнується, - вважає політолог і економіст Олег Соскін.
"За попередніми оцінками Кабмін за січень-лютий випустив близько 23 млрд грн. Облігацій внутрішньої державної позики. В гривнях та у валютному еквіваленті. Якщо додати боргові запозичення, випуск ще на мільярд євро бондів, це - взагалі катастрофа, оскільки це означає, що немає ніяких надходжень, відбувається повний провал формування здорової прибуткової частини держбюджету за здоровими податковими джерелами. Це означає, що бюджет від податків взагалі не наповнюється, а бюджет країни існує за рахунок запозичень.
 

Сума збитків від НСК "Олімпійський" - 6 млрд. євро

На НСК "Олімпійський" з держбюджету витрачено вчетверо більше запланованого
Державній скарбниці "Олімпійський" обійшовся у 680 млн.євро, - повідомляє Дойче Веллє-Україна.
Загалом на його реконструкцію пішло вчетверо більше державних коштів, ніж передбачалося. Експерти прогнозують, що ці витрати не окупляться. Приблизна сума збитків - 6 млрд. євро.
Подібна ситуація і з "Ареною Львів". 
Детальніше+ВІДЕО
 

Українські мільярдери намагаються врятувати свої кіпрські гроші

Власники Bank Of Cyprus можуть отримати шанси врятувати свої гроші. Надійшли рішення судів щодо прав власників депозитів Bank Of Cyprus, - інформує Радіо Свобода з посиланням на Financial Times. Видання з Лондона також повідомило, що воно володіє інформацією від "кількох фірм в Україні, які мають мільярдні капітали в доларах США в банках Кіпру та намагаються за допомогою судових позовів захистити свої депозити і звільнити власні фінансові потоки". Влада Кіпру вже змушена створити арбітражну комісію, щоб розглядати подібні судові позови.
 

Україну очікує доля Кіпру

Наступними слабкими ланками в фінансовому ланцюгу Європи можуть стати Словенія, Мальта та, можливо, Україна.
До такого висновку дійшов відомий аналітик з Лондона Тімоті Аш.
Він вважає, що Україна має проблеми з кредитами своїх громадян, невпевненістю деяких українських олігархів у своєму майбутньому, що може бути посилено проблемами з готівкою, які виникнуть через Кіпр.
 

Олег Соскін назвав ім'я персони, причетної до фінансово-економічного колапсу України

Ігор Мітюков - сірий фінансовий кардинал правлячого олігархату, - Олег Соскін
Україна опинилась за крок до повного фінансово-економічної краху. Одна із причин такої катастрофічної ситуації – стрімке зростання державного боргу, який постійно збільшується за рахунок нових запозичень у вигляді облігацій внутрішньої і зовнішньої державної позики.
Як виглядає, до стрімкого зростання державного боргу України має пряме чи опосередковане відношення така фігура, як Ігор Мітюков.  Ми вважаємо, що настав час звернути увагу на цю персону і її роль у фінансово-економічному колапсі України.
 

Віртуальні гроші прирівняли до реальних у США

Міністерство фінансів США прирівняло електронні гроші до систем грошових переказів на зразок Western Union з метою посилити нагляд за діяльністю сервісів з купівлі та обміну віртуальної валюти.
Так на думку влади, постачальники електронних грошей, які ще не прив'язані до якої-небудь реальної валюті, підпадають під закони по боротьбі з відмиванням коштів та повинні розкривати наглядовим органам інформацію про підозрілі транзакції.
 
More Articles...

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні3631
mod_vvisit_counterВчора7218
mod_vvisit_counterЦього тижня43411
mod_vvisit_counterМинулого тижня53130
mod_vvisit_counterЦього місяця10849
mod_vvisit_counterМинулого місяця230365
mod_vvisit_counterЗа весь час23477992