У неділю зранку, 22 вересня, у Києві продовжують фіксувати погіршення якості повітря. Українська столиця опинилася на п'ятому місці у світі за рівнем забруднення.
Про це йдеться у повідомленні сервісу моніторингу якості повітря IQ Air.
Станом на ранок 22 вересня Київ опинився на п'ятому місці в рейтингу забруднення повітря з перевищення норм у 7,5 раза.
У країнах Африки стрімкими темпами поширюється різновид мавпячої віспи. В середині серпня інфекція дісталася і Європи.
Перший випадок захворювання підтвердили у Швеції – майже одразу після того, як ВООЗ оголосила спалах віспи міжнародною надзвичайною ситуацією. «Слово і діло» зібрало все, що відомо про мавпячу віспу, на одній інфографіці.
Віспа мавп вдруге за два роки дійшла з Африки до Європи. Які симптоми хвороби, як можна заразитися, лікування вірусу та яка потрібна вакцина – на інфографіці.
В Україні з 11 липня 2024 року вступила в дію норма закону, що забороняє продаж ароматизованих сигарет, тютюну для самокруток, електронних сигарет та рідини до них, з продажу також мають зникнути сигарети в упаковках з неналежним маркуванням.
Про це повідомило Міністерство охорони здоров'я, передає Рубрика.
Йдеться про заборону продажу тютюнових виробів з ароматичними добавками, як-от з ароматом енергетиків, вітамінів, кофеїну, а також добавками, що роблять кольоровими викиди диму.
У лікарнях області залишаються 144 пацієнти
У Вінницькій області оголосили про надзвичайну ситуацію та посилили протиепідемічні заходи через спалах гепатиту А. Про це повідомили у Міністерстві охорони здоров’я у вівторок, 31 жовтня.
«Епідемічна статистика показує, що джерело інфікування досі продовжує існувати. Причинами спалаху гепатиту А можуть бути харчові продукти або питна вода. На цих факторах зараз сфокусована робота лікарів-епідеміологів, які розслідують спалах», – розповів головний санітарний лікар Ігор Кузін.
З 1 липня в Україні скасовують карантин та режим надзвичайної ситуації через пандемію COVID-19, який розпочався у березні 2020 року.
Про це заявив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль на засіданні уряду 27 червня.
Він додав, за період карантину влада відпрацювала механізми реагування, що допомагає під час повномасштабної війни.
Квітень 2023 відзначиться магнітними бурями, які можуть негативно вплинути на організм людини. Ці бурі відчують і в Україні. Підготували для вас календар усіх дат, коли магнітне поле Землі впливатиме на самопочуття у квітні!
У квітні 2023 року очікуються магнітні бурі, які будуть відчутні в Україні та світі. Магнітні бурі будуть різної потужності, тож матимуть вплив не лише на самопочуття дуже метеочутливих людей. Бурі варто очікувати впродовж усього місяця. Триватимуть ці магнітні бурі лише впродовж дня.
Магнітні бурі впливають не тільки на метеозалежних людей і тих, хто має проблеми зі здоров'ям, залежно від інтенсивності вони здатні вплинути навіть на здорову людину.
18 грудня геомагнітне поле Землі буде збудженим, на українців чекають 3-бальні коливання. Метеочутливі, вагітні та люди похилого віку зможуть відчути на собі відлуння коливань геомагнітного фону.
Українці цієї неділі мають перейти на «зимовий» час.
Україна вперше перевела стрілки годинника у 1981 році і робить це досі, як ще приблизно 60 країн. Втім, щоразу, коли наближається відповідний момент, виникають дискусії щодо доцільності цього кроку. Вже давно відомо, що переведення годинника не найкраще впливає на здоров'я, а економічна вигода від цього не доведена.
Переважна частина території України розташована в межах часового поясу UTC+2, який є «київським».
Цього т ижня очікуються сильні магнітні бурі, які принесуть чимало неприємностей багатьом людям. Розпочнуться вони 26 жовтня.
Розповідає, коли чекати на магнітні бурі та як вберегти себе. Оскільки очікується неспокійна геомагнітна обстановка.
Коли очікуються магнітні бурі
Як свідчать дані порталу Meteoagent, вже у середу, 26 жовтня, Землю накриє сильна магнітна буря. Та й наступні два дні геомагнітна обстанова не буде спокійною, але буря частково вщухне.
30 жовтня буде знову посилення, тому треба підготуватися до нової сильної магнітної бурі.
Пріоритет надаватиметься пацієнтам, які отримали травми під час війни
Місія триватиме тиждень.
Лікарка на дослідницькій програмі в США, керівниця медичної організації INgenius Іванка Небор розповіла, що до України приїдуть пластичні хірурги зі Штатів, щоб допомогти.
Про це йшлося у спецвипуску ТСН за 16 серпня 2022 року:
|
|