У Києві вирішили продовжити локдаун після 16 квітня — він діятиме щонайменше до 30 квітня
Про це повідомив міський голова столиці Віталій Кличко.
Так, громадський транспорт продовжить працювати за спеціальними перепустками: перевозять лише працівників підприємств критичної інфраструктури.
Школи та дитячі садочки залишаються закритими, не працюватимуть і продуктові ярмарки. Заклади громадського харчування продовжать працювати на доставку та навинос.
Цього тижня у столиці відбудеться засідання комісії з надзвичайних ситуацій. На ньому приймуть рішення про подальші дії щодо жорсткого карантину у Києві.
Про це повідомив мер міста Віталій Кличко в Telegram у понеділок, 12 квітня.
Він уточнив, що засідання комісії призначене на середу, 14 квітня. На ньому розглянуть питання – чи продовжувати локдаун.
Грип пригнічує коронавірус
У людей з'явився несподіваний союзник у боротьбі з коронавирусной інфекцією - це звичайний вірус грипу.
Британські дослідники з Центру вірусних досліджень у Глазго стверджують, що експерименти на клітинах слизової оболонки дихальних шляхів людини показали: зараження риновірусом (збудник грипу) пригнічує SARS-CoV-2, який викликає коронавірусну хворобу.
Епідемія коронавірусу в Україні виходить на пікові показники
За оптимістичним прогнозом, після посилення карантину в багатьох областях захворюваність стане знижуватися вже десь із 16 квітня. За іншими розрахунками, ситуація почне стабілізуватися лише наприкінці поточного місяця.
Коли нова хвиля CОVID-19 піде на спад, скільки ще українців ризикують захворіти і померти, читайте в матеріалі OBOZREVATEL.
Україна серед країн світу займає 7 місце за кількістю нових інфікувань, серед країн Європи – 1 позицію
За минулу добу у світі діагностували понад 575 тисяч нових випадків захворювання на коронавірус. Найбільше хворих виявили в Індії, Бразилії, США. Україна займає 7 місце у світі та 1 в Європі.
Джерело: дані сайту Worldometers
Деталі: Зокрема, в Індії зафіксували понад 115 тисяч нових інфікувань, у Бразилії – майже 83 тисячі, у США – понад 62 тисячі.
Професор Ігор Гундаров: Примусова вакцинація експериментальною вакциною - небезпечна і неконституційна
За даними інституту "Гамалія" у 38 вакцинованих чоловік - 140 небажаних проявів.
Остаточний висновок про ефективність вакцини можна зробити не раніше, ніж через рік.
Вакцинація, по суті справи, – зброя програної війни. Вакцина може перемогти коронавірус, але порушити інші функції організму. Так важає російський професор, доктор медичних наук, спеціаліст по епідеміології Ігор Гундаров.
Коронавірусні рекорди
5000 хворих довелося шпиталізувати.
Найстрімкіше вірус шириться в Києві.
Тут понад 2000 нових недужих.
У Львівській та Одеській областях - по півтори тисячі.
Про це йшлося у сюжеті випуску ТСН 19:30 за сьогодні, 03.04.2021 р.
Дані по вакцинації населення в світі від COVID-19
На графіках, опублікованих на сайті minfin.com.ua наведено статистику по повній вакцинації від коронавірусу — це означає отримання всіх доз, запропонованих протоколом вакцинації.
Якщо людина отримує першу дозу двухдозовой вакцини, вона не враховується у наведеній статистиці.
З 5 квітня у столиці не будуть працювати школи та дитячі садочки, а в громадському транспорті необхідно буде використовувати спеціальні перепустки.
Джерело: заява міського голови Віталія Кличка
Пряма мова: "Київ запроваджує більш суворі обмеження. У нас немає іншого вибору. Інакше будуть сотні смертей щодня!
У штаму виявили 18 мутацій
У столичному регіоні Франції виявили штам коронавірусу з новими змінами, які можуть зробити його більш заразним і зменшити чутливість до вакцин.
Як повідомляє "Європейська правда" з посиланням на BFMTV, про це заявили в університетській мережі лікарень AP-HP, що обслуговує Париж та його околиці.
Штам умовно назвали Андрі-Мондор, за назвою лікарні, де його зафіксували вперше – у місті Кретей, що на південному сході від Парижа, та дали кодову назву 19B/501Y.
|
|