Фахівці Управління ендокринології при Пекінському університеті запропонували відмовитися від традиційного сніданку, що складається з бекону, яєць, сиру та йогуртів, адже він не дає відчуття насичення та марний для організму.
Його замінять низькокалорійні страви, в яких практично відсутній жир і холестерин.
На їх думку, вранці людині досить "випити три чашки".
Американські вчені з'ясували, чим краще снідати, щоб зберегти стрункість
На думку вчених, високобілковий сніданок допомагає контролювати апетит.
В результаті зменшується ймовірність перекусів жирної і солодкої їжі протягом дня.
В експерименті брали участь 20 дівчат із зайвою вагою.
Частина з них не снідала, частина - їла на сніданок яйця і пісну яловичину, частина - мюслі.
Маріупольські медики фіксують в місті ріст захворюваності на вітряну віспу, тільки в квітні вітрянкою захворіли 617 маріупольців, з них 561 осіб - діти і підлітки. Про це сказав головний санітарний лікар Маріуполя Володимир Білицький.
За словами медика, спалах вітрянки у Маріуполі є прогнозованим, адже хвороба розвивається циклічно.
"Два роки - зростання немає, захворюваність залишається на одному рівні, на третій рік відбувається спалах - саме 2013 став роком епідпідйому", - пояснив Білицький.
Думки про те, як побороти втому, відвідують майже кожну дорослу людину після довгого робочого дня.
Найефективнішим та перевіреним способом є сон, але далеко не кожен може дозволити його собі відразу ж після роботи, оскільки у деяких ще є домашні клопоти, які відкласти просто не можна. Хтось після роботи планує відвідати світський раут, на якому потрібно бути неперевершеною.
Саме тому потрібно знати, як можна швидко зняти втому і стати бадьоріше.
Сучасний темп життя, збитий режим сну і неспання, нічні посиденьки за комп'ютером - все це добре, якщо б не було необхідності прокидатися рано.
І ось вже ніби-то й очі злипаються, але все ніяк не приходить сон, або ж погане спите всю ніч.
Вчені встановили, що причиною безсоння та нестійкого сну можуть бути не лише стрес, перевтома, а й певні продукти.
До Вашої уваги список продуктів, які вкрай шкідливо вживати на ніч.
Напевно, знайдеться чимало тих, хто взагалі сумнівається в тому, що кава може приносити користь людині.
У своїй книзі "Архітектор снів" Етері Чаландзия називає каву "напоєм диявола", стверджуючи, що "в цій коричневій рідині є якийсь секрет", який змушує людей чинити опір їх природі і "коротати час з дияволом".
Однак, іспанські вчені переконані - кава необхідна організму і може бути корисна, але треба знати - як правильно її вживати.
Вчені з Лондонського центру сну вивчили широко поширену помилкову думку про те, що прийом невеликої дози алкоголю на ніч не є таким небезпечним.
Виявилося, що якщо алкоголь допоможе заснути, то це призведе до порушень на різних стадіях сну. Причиною цього, за словами вчених, є те, що знижуючи тривалість засинання, спиртне викликає глибокий сон. При цьому порушується цикл "швидкого" сну, під час якого з'являються сновидіння. А саме цикл "швидкого" сну є необхідним для відновлення сил організму.
Учені вивчили ранок 12 добровольців: їх рутину, швидкість обробки інформації, час реакції, розумову втому та напругу.
Всі показники значно покращилися, в деяких випадках навіть на 50% після того, як "піддослідні" спочатку снідали, а після - починали робити зарядку.
Однак, не варто нехтувати тим фактом, що ранкова зарядка підходить не всім.
Стрес здатний принести користь організму та змусити мозок працювати більш ефективно в довгостроковій перспективі, - стверджують автори нового дослідження.
Єдина умова правильного "користування" стресом - він не повинен бути постійним або занадто тривалим.
На думку професора інтегративної біології Університету Каліфорнії в Берклі Даніели Кауфер, певна кількість стресу значно підвищує концентрацію уваги, когнітивні здібності, а також коригує поведінку в потрібну сторону. Дослідження, проведене під її керівництвом, доводить, що короткостроковий нехронічний стрес вдосконалює можливості мозку.
|
|