Офісна робота - не лише спосіб життя більшості сучасних працівників, а й справжнє "покарання" для тіла людини.
Постійна відсутність динаміки втомлює організм та значно знижує активність людини.
Робота в офісі обмежує рухи людини, що може призввести до не лише до фізичної, а й ментальної втоми.
Кілька простих та ефективних вправ допоможуть зняти напругу і "перезавантажити" організм, щоб він бадьоро допрацював до вечора.
Якщо ви мучитеся нічними жахіттями у снах, то, ймовірною причиною цього може бути гостра їжа, яка була вами з'їдена незадовго до сну.
Як з'ясували фахівці з Клівлендського Центру розладів сну, однією з перепон спокійного сну є важка та гостра їжа, яка важко перетравлюється.
Через вечірні або нічні "перекуси", за словами лікарів, обмін речовин в організмі прискорюється, а його температура підвищується, що призводить до зростання активності мозку, особливо під час фази швидкого сну, за якої люди і бачать сновидіння.
Дослідники одного з університетів Ісландії прийшли до відкриття, згідно з яким кофеїн настільки ж шкідливий для здоров'я, як нікотин, або алкоголь.
Саме тому вони рекомендують відрегулювати норми його споживання. Крім того, що кофеїн міститься в чаї і каві, він також знаходиться в газованих і енергетичних напоях, печиві, жувальній гумкці та йогурті. Він також часто зустрічається в противірусних лікарських препаратах, таблетках для схуднення, в косметичних засобах, милі і навіть у коригуючому білизну.
Регулярне харчування у фаст-фудах сдійснює на печінку вплив, подібний до впливу гепатиту. Таку заяву зробив доктор Дрю Ордон із США.
За словами доктора Ордона, особливо шкідливі для печінки смажена курка та смажена цибуля кільцями. У приготуванні цих страв використовуються не тільки жир і сіль, але й цукор, для додання красивого кольору.
Мозок повних людей під час стресу отримує додаткові живильні речовини.
Повні люди живуть довше, ніж худі, бо їх мозок під час стресу отримує додаткові поживні речовини.
За словами професора Петерса з університету Любека, у огрядних людей спостерігається особливий метаболізм, завдяки якому вони краще пристосовуються до стресових ситуацій. Вивченню даного питання професор присвятив 30 років. На його думку, зовсім невипадково, що хворі люди найчастіше худі.
Сидіння за робочим столом більше 6 годин на добу призводить до розвитку діабету, раку і серцевих захворювань.
Про це йдеться в дослідженні про шкоду сидячого способу життя, яке американські вчені провели серед більш ніж 63 тисяч американських чоловіків. Вчені запевняють, що його результати також стосуються і жінок.
Ті, хто сидить більше чотирьох годин на день, ризикують "заробити" рак, діабет і захворювання серцево-судинної системи. Якщо ж ви проводите в нерухомому положенні за столом більше 6 годин, то це вдвічі підвищує шанси захворіти на діабет.
Сьогодні діяльність Держсанепідемслужби у сфері нагляду та контролю у сфері господарської діяльності, а саме торгівлі та громадського харчування, звелась до роботи "по зверненнях" - тобто нанівець. Про це розповів головний спеціаліст санітарно-гігієнічного відділу головного управління Держсанепідемслужби у Львівській області Мирослав Гушул.
Творці препарату сподіваються, що він спрацює і проти штамів, які можуть з'явитися в майбутньому. Якщо дослідження нового препарату пройдуть вдало, на ринок він зможе вийти десь через сім років.
Дослідницька організація CSIRO, Університет Британської Колумбії та Університет Бата представили новий препарат проти грипу. Було доведено, що він запобігає поширенню різних штамів грипу в лабораторних умовах. Засіб спрацював навіть проти резистентних штамів.
За результатами дослідження, тиждень поганого сну може вплинути на роботу сотень генів, збільшивши ризик розвитку небезпечних для життя захворювань, пов'язаних зі стресом, імунітетом і обміном речовин.
У дослідженні взяли участь 26 добровольців, яким не давали повноцінно висипатися протягом тижня. По закінченні цього терміну у них взяли аналізи РНК, яка доставляє закодовані "інструкції" від генів до клітин.
|
|