Через споживання недоброякісної води кожен четвертий українець завдає шкоди своєму здоров'ю
Про це свідчать дані ООН.
Крім того, чимало будинків та навіть населених пунктів в Україні взагалі не мають доступу до води.
Додаткові загрози створює виробництво, яке часто супроводжується викидами неперероблених стічних вод, що забруднюють довкілля. Тим часом у "Київводоканалі" запевняють, що роблять усе можливе, щоб вода у кранах киян була якомога безпечнішою.
|
Шістьом виробникам заборонили продавати "дитячу" ковбасу
Антимонопольний комітет України (АМК) зобов'язав шість вітчизняних виробників ковбасних виробів використовувати слово "дитячий" у назві своєї продукції лише за наявності дозволу санітарно-епідеміологічних служб та при чіткій технологічній відповідності стандартам виробництва продуктів для дитячого харчування.
Щорічно Україна втрачає 700 тисяч громадян, третина з яких - працездатного віку
Кожен десятий українець не доживає до 35 років, а кожен четвертий - до 60. За тривалістю життя нас випереджають не тільки країни ЄС, а й усі пострадянські країни.
Кожного року 100 тисяч українців помирають від наслідків куріння, з них 10% - пасивні курці. Україна знаходиться серед країн-лідерів за кількістю споживаного алкоголю. Більше 500 тисяч наших співгромадян помирає від серцево-судинних захворювань. 90% школярів закінчують школу хворими.
 Узимку значно скорочується прийом свіжих фруктів і овочів, а ті, що потрапляють на наш стіл, не містять достатньої кількості корисних речовин.
Тому до весни, як правило, практично у всіх з'являються ознаки весняного гіповітамінозу або як кажуть у народі авітамінозу. Також навесні різко загострюється сприйнятливість до вірусних захворювань та стресу.
Сплеск цих захворювань пояснюється, в першу чергу, сезонною перебудовою організму і деякими зовнішніми чинниками.
 Для людей, що дотримуються посту, сніданок може стати справжнім випробуванням. Адже він повинен бути збалансованим, ситним, смачним і до того ж пісним, тобто не повинен містити м'яса, риби, сиру, яєць та молочних продуктів. Завдання непросте, але здійсненне.
Більшість людей, як відомо, звикли снідати бутербродами, запиваючи їх чашкою кави або чаю. Бутербродна класика жанру - ковбаса, паштети та сир. А ось у період посту можна знайти не менш смачны та цыкавы варыанти - спробувати готувати їх з овочевою ікрою - зокрема, баклажанною і кабачкової, грибним паштетом або грибною пастою, соєвим сиром тофу.
 Великий піст - найтриваліший та строгий з усіх постів - 50 днів. У 2013 році піст розпочнеться 18 березня і закінчиться 5 травня - Великоднем. Однак це не означає, що утримання від важких і ситних страв у пісний період має бути незмінно догматичним.
Не тільки дієтологи, але й священнослужителі застерігають від сліпого підпорядкування правилам: кожна людина сама визначає, скільки їй потрібно в добу їжі і пиття. Які ж пісні продукти допоможуть уникнути занепаду сил найкраще?
 Всім відомо, що пити воду з крану вкрай не бажано, а іноді й небезпечно.
Навіть кип'ячена вода може нашкодити здоров'ю.
Купувати воду дорого і не завжди ефективно.
Що ж робити? Очищати воду самостійно.
 Державна служба України з лікарських засобів тимчасово заборонила зберігання та реалізацію лікарського засобу "Брильянтовий зелений".
Йдеться про розчин для зовнішнього застосування спиртовий 1% по 20 мл. у флаконах, серії 821012, виробництва ТОВ "ДКП "Фармацевтична фабрика", Україна.
Відповідне розпорядження від 13 березня розміщене на сайті Держлікслужби.
 Офісна робота - не лише спосіб життя більшості сучасних працівників, а й справжнє "покарання" для тіла людини.
Постійна відсутність динаміки втомлює організм та значно знижує активність людини.
Робота в офісі обмежує рухи людини, що може призввести до не лише до фізичної, а й ментальної втоми.
Кілька простих та ефективних вправ допоможуть зняти напругу і "перезавантажити" організм, щоб він бадьоро допрацював до вечора.
 Якщо ви мучитеся нічними жахіттями у снах, то, ймовірною причиною цього може бути гостра їжа, яка була вами з'їдена незадовго до сну.
Як з'ясували фахівці з Клівлендського Центру розладів сну, однією з перепон спокійного сну є важка та гостра їжа, яка важко перетравлюється.
Через вечірні або нічні "перекуси", за словами лікарів, обмін речовин в організмі прискорюється, а його температура підвищується, що призводить до зростання активності мозку, особливо під час фази швидкого сну, за якої люди і бачать сновидіння.
|
|