Міністерство освіти і науки України планує об’єднати два заклади вищої освіти у Львові.
Як повідомили ZAXID.NET організатори протесту, загалом в мітингу взяли участь 50 студентів – таку кількість учасників дозволила поліція. Їх також підтримали викладачі та небайдужі львів'яни. Вони тримали плакати та вигукували гасла «Ми обрали УАД», «Геть руки від УАД», «МОН ховає правду» та інші. Студенти вимагають прозорості та дотримання принципів демократії.
|
Біля української полярної станції «Академік Вернадський» випала рекордна кількість снігу, деякі замети сягають 6 метрів.
Про це повідомляє Національний антарктичний науковий центр.
Рівень снігу вже сягнув позначки 345 см, що майже на пів метра більше, ніж торішній максимум. Зазвичай максимальна річна висота снігового покриву біля станції була не більш як два метри.
«Тепер же насипало майже 3,5 м, водночас деякі замети біля «Вернадського» сягають 6 метрів, а на нашому острові є й до 10», – зазначають у повідомленні.
Освіта.ua пропонує всім охочим пройти національний мультипредметний тест ЗНО онлайн.
Цей тест є варіантом іспиту, який був оприлюднений Українським центром оцінювання якості освіти у звіті про результати національного мультипредметного тесту в 2022 році.
Батарея вашого телефону повинна заряджатися до певних відсотків, і ось чому.
Термін служби акумулятора мобільного телефону залежить від багатьох моментів. Смартфон може "сідати" швидше, якщо безперервно визначає геодані або перебуває при екстремальній температурі на вулиці. Не менш важливо, при якому відсотку заряду ви підключаєте та відключаєте пристрій від мережі.
Один зрозумілий лайфхак допоможе зберегти життя акумулятора, а ваш телефон буде розряджатися повільніше. Його суть проста і полягає в так званому золотому правилі: не дозволяти заряду виходити за діапазон від 30 до 90%.
Коли потрібно ставити телефон на зарядку.
Користуватися Google зручніше з цими лайфаками
Щороку в пошуковий сервіс Google вводять понад два трильйони запитів.
Тобто на день система виконує пошук 5 мільярдів разів, 228 мільйонів разів на годину і 3 мільйони на хвилину. Слово "гуглити" уже давно стало нормою у мовленні кожного, хто хоча б час від часу користується Інтернетом,
На півдні від столиці зафіксували значну кількість НЛО
"Ми бачимо їх усюди. Ми спостерігаємо значну кількість об'єктів, природа яких незрозуміла", - українські вчені.
Вчені з Головної астрономічної обсерваторії Національної академії наук (НАН) України заявили, що не раз помічали над Києвом і областю непізнані літаючі об'єкти (НЛО). Дослідники також вказують, що НЛО, які вони бачать, настільки швидкі, що їх важко сфотографувати. На публікацію українських астрономів звернуло увагу видання Vice.
У світі не існує жодної національності, крім "русскіх", назва якої визначалася б не іменником, а прикметником!
Якщо підійти з точки зору антропогенезу, то такі явища, як "росія", "російський"(русскій) -є абсолютно штучними (синтетичними) фантомами... бо:
- такої нації не існує! Вони, МЕТИСИ - результат змішування як мінімум кількох рас 190 народів та діаспор, які проживають на території нинішньої РФ.
Автомобіль, що літає, розроблений в Орегоні, може стати мрією кожного пасажира
Він літатиме через пробки на роботу, приземлятиметься, а потім проїжджатиме пару кілометрів до парковки, — повідомляє Robb Report.
Інноваційна машина пропонує всі зручності розкішного авто, включаючи гібридну систему електроприводу для плавної подорожі повітрям. Коли він приземляється, його крила складаються у борти автомобіля. Switchblade, розрахований на двох людей, може досягати висоти п'яти кілометрів із крейсерською швидкістю 250 кілометрів на годину. Страхування для автомобілів, що літають, ще не практикується,
За рік популярність української Вікіпедії на території України виросла із 43 до 54 млн переглядів, - Юрій Пероганич
За цей час популярність російської Вікіпедії в Україні впала зі 100 до 90 млн переглядів.
За кількістю створених у червні статей українська Вікіпедія зайняла 10 місце серед усіх Вікіпедій та 7 місце серед Вікіпедій з об'ємом понад 1 млн статей.
Число переглядів статей у ній за червень 2022 склало 68,7 млн, що на 36 % більше ніж у цей місяць рік тому.
Число статей в українській Вікіпедії перевищило 1163 тис. Це 17-й показник у світі.
Лекція відбулась 7 липня
Лектор: професор, доктор богослов’я, лектор Товариства "Знання" України Віктор Олексійович Веряскін.
Ведучий: Василь Іванович Кушерець – Голова правління Товариства "Знання" України, президент Університету сучасних знань, член-кореспондент НАПН України, доктор філософських наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України.
|
|