Зовсім скоро у продажу з’явиться нова марка Укрпошти - Тризуб з написом “Ласкаво просимо до пекла”
Цього місяця ми планували змінити військову тему на культурну, щоб трішки вас розвантажити.
Але, завдяки нашим ЗСУ, відбуваються такі події, що ми не можемо не задокументувати їх так, як це вміє Укрпошта. Ми додали до колекції символічний маркований конверт "Ласкаво просимо до пекла". Думаю, цією фразою можна описати те, що зараз відчувають наші вороги, – написав на своїй офіційній сторінці у Telegram гендиректор Укрпошти Ігор Смілянський, повідомляють " Факти".
|
Королівська сім'я ніколи не робить політичних заяв, але це не означає, що вони не можуть підтримувати ті чи інші події
8 вересня на 97-му році пішла з життя Єлизавета ІІ.
Ми розповімо, як королева Великої Британії підтримувала Україну під час свого правління.
Підтримка України з боку Єлизавети ІІ
Королівська сім'я ніколи не робить політичних заяв, але це не означає, що вони не можуть підтримувати ті чи інші події. Так, королева Британії публічно підтримувала Україну.
8 вересня померла королева Великої Британії Єлизавета II
Їй було 96 років і вона була однією з монархів, які правили найдовше в історії.
Вона зійшла на престол 6 лютого 1952 року, у день смерті її дорогого батька короля Георга VI та правила довгих 70 років. ТСН згадує про 70 років правління Єлизавети II та як відбувалося відзначення цієї дати нинішнього року:
Іноземні партнери допомагають підготувати столицю до зими
Одне з нововведень - мобільні котельні.
Заступник голови КМДА Петро Пантелеєв в ефірі ТСН розповів про підготовку Києва до зимового періоду, та чи готово місто зігрівати мешканців у їх будинках.
Детальніше - у спеціальному випуску ТСН за 7 вересня 2022 року:
Олексій Курінний народився на Донеччині, все своє коротке життя боровся за українську мову
Він трагічно загинув 5 років тому, 6 вересня 2017-го року.
Готується вечір пам'яті Олексія. Один із організаторів заходу - керівник Київської "Просвіти" скрипаль-віртуоз Кирило Вечір пам'яті відбудеться 18-го вересня 2022 року у Києві, в музеї Лесі Українки. Початок о 18.00.
Олексій Курінний передбачив багато з того, що відбувається зараз і ще може відбутися.
Він загинув у 2017-му, а цей його пророчий вірш був написаний ще раніше, але ніби сьогодні:
Георгій Лук’янчук: Євген Чикаленко як символ щирого Українства
Продовжувати триматися за культуру ворога та окупанта зараз вкрай небезпечно.
У першу чергу ворог йшов туди, де думав, що його зустрінуть хлібом-сіллю. Якби ми всі українці нарешті усвідомили і зрозуміли, ким ми є, згадали нашу історію та культуру і викинули на звалище історії все те, що нам було нав'язано - ця б війна не відбулася б!
Ідейний українець Євген Чикаленко (1861‒1929) - визначний громадський діяч, благодійник, меценат української культури, агроном, землевласник, видавець, публіцист. Головний ініціатор скликання Центральної Ради та її Перший Голова до приїзду Михайла Грушевського.
Великому патріотові України, письменникові Валентину Кожевнікову - 86!
У північних морях лише влітку рідко бувають шторми, а восени та взимку не часто випадає погода, коли можна працювати. Тоді найкраще пишуться вірші.
Адже думки гуляють зовсім вільні від турбот: їсти можна після кожної вахти, тобто через 4 години, навіть вночі, йти нікуди не треба, а спати можна впродовж доби, бо робити нема чого. Я привчив себе в будь-яку погоди на своїй вахті йти в штурманську рубку і дивитися на спритні, круті хвилі, які легко граються з нашим невеликим судном і погрожують перевернути його. У таку погоду вірші пишуться легко
"Кожен будь напоготові - не вір москалеві, як псові!"
Люди, запамятайте: коли росіянин клянеться вам у вічній дружбі, його руки тягнуться до вашого горла!
Це один із коментарів під кліпом нової пісні Сергія Файфури на його YouTube-каналі.
Це третя пісня музичної трилогії автора (попередні дві пісні - див. нижче).
Аранжування: KR-Studio (Дмитро Топольницький).
Відео: Studio SEPTEMBER.
Глазовий писав тексти для виступів дуже популярних свого часу Тарапуньки і Штепселя
30 серпня виповнюється 100 років від дня народження Павла Глазового (1922-2004) – українського поета-гумориста, сатирика, лауреата премії імені Остапа Вишні, першого лауреата премій імені Петра Сагайдачного, імені Наталі Забіли, Заслуженого діяч мистецтв України.
Павло Глазовий - автор збірок сатири та гумору "Великі цяці" (1956), "Карикатури з натури" (1963), "Коротко і ясно" (1965), "Щоб вам весело було" (1967), "Мініатюри та гуморески" (1968), "Смійтесь, друзі, на здоров’я" (1973), "Байки та усмішки" (1975) та інших,
Харків – одне із найбільших міст України, майже кожна будівля в його історичному центрі є пам’яткою архітектури
Гʼю Бонневіль, відомий британський актор, взяв участь у міжнародному проєкті Українського Інституту "Postcards from Ukraine" та озвучив історію зруйнованого міста.
Так про Харків та його знищену російською армією архітектуру дізнається весь світ.
Гʼю Бонневіль - британський актор, відомий завдяки ролі Роберта Кроулі в серіалі "Абатство Даунтон", а також участі у фільмах про ведмедика Паддінгтона. Акторська гра в «Абатстві Даунтон» принесла йому номінацію на «Золотий глобус», дві поспіль номінації на премію «Еммі», а також три нагороди Гільдії кіноакторів. З початку повномасштабної війни актор активно підтримує Україну у соціальних мережах, зверненнях та зборах грошей для гуманітарної та мілітарної допомоги.
|
|