У п'ятницю, 20 жовтня, у Львові відбувся сьомий пікет під Львівською військовою адміністрацією проти некритичних витрат "Спочатку дрони, потім стадіони".
Як повідомив організатор акції Святослав Літинський, учасники мітингу виступають проти витрат з бюджету, що не є критичними.
"Спочатку дрони, потім стадіони": у Львові всьоме відбувся пікет
До приміщення обласної адміністрації прийшли люди із плакатами. На банерах були заклики: "Спочатку дрони, потім стадіони", "ЗСУ — пріоритети", "Дітям потрібні живі батьки, а не нові стадіони", "Тил має бути надійним" та інші.
"Спочатку дрони, потім стадіони": у Львові всьоме відбувся пікет
За словами організатора акції Святослава Літинського, учасники протесту вимагають скасувати тендери на закупівлі, які, на їхню думку, є недоцільними під час війни.
"За кожну годину нашого виходу ми скасували близько 70 тисяч гривень не пріоритетних витрат. Я думаю, що кожен собі задумується — чи я щотиждень можу віддавати 70 тисяч гривень та допомагати армії? Мало хто зможе. З тієї сторони ефективність дуже висока. І теж було розпорядження про перегляд некритичних витрат, було розпорядження, що саме вважати некритичними витратами. Також створена комісія, яка має переглядати ці не критичні витрати", — говорить Святослав Літинський.
Сьогодні ж в обласній військовій адміністрації відбулось перше засідання комісії. Вона контролюватиме закупівлі, замовниками яких є органи місцевого самоврядування.
За словами директора обласного департаменту економічної політики Степана Куйбіди, комісія заслухала 15 територіальних громад та два структурні підрозділи обласної військової адміністрації — департамент дорожнього господарства та управління капітального будівництва.
"Протягом двох годин роботи комісії ми розглянули 35 тих чи інших закупівель. З перших результатів засідання комісії можу констатувати, що одна закупівля буде відмінена. Мова йде про капітальний ремонт даху та фасаду Прилбичівського закладу дошкільної освіти на суму трошки більше, ніж 5,2 мільйони гривень", — каже директор обласного департаменту економічної політики Степан Куйбіда.
За словами Степана Куйбіди, також частині громад доручили переглянути деякі закупівель. Наступного разу робоча група збереться наступної п’ятниці.

Інф.: Суспільне новини

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити