Суд у Нідерландах ухвалив передати "скіфське золото" Україні
Апеляційний суд Амстердама 26 жовтня ухвалив передати Україні "скіфське золото" – експонати із кримського музею, які поїхали на виставку до окупації півострова Росією і досі не повернулися в Україну.
Рішення є остаточним в апеляції, повідомляє пресслужба суду. Далі справа може перейти в касаційну інстанцію.
|
Україна очима японців
Японський проєкт Worldflags тривалий час працював над створенням образів держав-учасниць Олімпійських ігор у Токіо у стилі аніме
Тепер своєї черги дочекалася й Україна.
Джерело: World Flags
Цю правду про Україну приховували всі олігархи. Ви тільки вдумайтеся в цифри!
Виявляється, що Україна є однією з найбагатших країн світу, проте в найбагатшій країні світу живуть найбідніші люди континенту.
Як таке можливо? Нас навмисно перетворили в жебраків і воюючий банановий народ, де кілька олігархічних кланів володіють усіма багатствами.
Валентин Кожевніков: МОВНІ ВАДИ "НАШОЇ" ВЛАДИ
Лише українська мова може бути запорукою швидкого і впевненого розвитку України.
Після 16 січня 2021 року згідно із прийнятим весною 2019 р. законом українська мова має стати мовою обов’язковою в усіх державних установах та в закладах освіти, культури, харчування. Та хто повірить, що так і буде? От якби серед депутатів, які розробляли закони про мову та серед президентів, які ті закони підписують, були розумні й досвідчені патріотичні люди, то вони перед тим, як ухвалювати закони про мову, і особливо, після прийняття тих законів, весь час займалися б просвітництвом:
Готується номінаційне досьє для внесення борщу як традиційної української страви до Репрезентативного списку нематеріальної культурної спадщини людства ЮНЕСКО
Хто краде український борщ?
Борщ нерідко подають у ресторанах за кордоном як "російський суп". Аби усунути всі непорозуміння щодо походження цієї страви, українці переконують ЮНЕСКО внести український борщ у список нематеріальної культурної спадщини людства.
Періодично питання великого герба піднімали художники, які бажають потрапити в історію, і політики, які вже не могли запропонувати країні нічого більш цікавого
Років тридцять тому більшість українців і не підозрювала про градації гербів на великі, малі і середні. Були виключно "звичайні" герби СРСР, союзних республік і країн соціалістичної співдружності.
Нинішня спроба реанімації питання великого герба виглядає досить дивно. Ні політично, ні пропаґандивно ніяких бонусів це не дасть.
Публічне нав’язування незатвердженого проекту "великого герба" - це правовий нігілізм і ганьба для України, - Павло Січкар
Чинні (і попередні) органи влади нав’язуть "великий" імперський герб, на якому "козак полює на лева" і обоє топчуть український прапор.
Як відомо, 25 серпня на позачерговій сесії Верховної Ради була прийнята Постанова про оголошення конкурсу на кращий ескіз великого Державного Герба України.
Девід Лінч зізнався в любові до України і висловив бажання приїхати до нас знову
Культовий голлівудський режисер Девід Лінч звернувся до українців із зворушливою промовою: ВІДЕО
Він розповів, що був в Україні вже двічі, і знаходить українців чудовими людьми. "Вони розумні, сильні, вони хороші теоретики і практики, люблять працювати і доводити справи до кінця, а ще вони знають толк в розвагах", - сказав творець "Твін Пікса" на відео, показане у Facebook UkraineNOW, передають "Патріоти України".
Цей проект неіснуючого "великого герба" нав'язують суспільству десятиліттями - від Ющенка до Зеленського
Його зображення висить в Офісі президента, де приймають іноземні делегації.
Не всі звертають увагу, що на тому "гербі", який попри його відторгнення громадськістю зухвало лобіюють, зафіксовано розділення України на схід і захід, а козак та лев топчуть державний жовто-блакитний прапор.
Україна має успадкувати герб від своїх попередників - Руси і УНР, а не створювати новий, - Павло Січкар
Ми успадкували від УНР Державний прапор, Державний Гімн, потрібно успадкувати і Державний Герб УНР (без змін).
Таким чином можна було б зняти питання про "великий герб".
19 лютого 1992 року Верховна Рада України затвердила тризуб як Малий герб України, вважаючи його головним елементом великого Державного Герба України. Ним став золотий Тризуб на загостреному донизу щиті.
Проте сучасна Україна є правонаступницею УНР, про що прийнята Заява Державного Центру УНР в екзилі від 22 серпня 1992 року.
|
|