Ці вибори спотворили волю українського народу, - ПАРЄ
Вибори |

Про це заявив глава місії спостерігачів від ПАРЄ Андреас Гросс.
Він зазначив, що на вибори мали значний вплив олігархічні групи, і це негативна тенденція. "Вони фактично відбирають в парламенту право представляти інтереси всього народу, що значно більше, ніж сума приватних інтересів", — зазначив він.
Гросс критично оцінив вибори в Україні.
"Ці вибори не привели до реалізації того демократичного потенціалу, що має українське суспільство. Ми вважаємо, що український народ заслуговує на краще, аніж на це спотворення волі українського народу", - заявив він. Інф.: Українська правда
Додати коментар
|
Громадянське суспільство |

З ініціативи телеканалу "Україна" вчені-генетики зібрали зразки ДНК у жителів по всій Україні — від Луганська до Ужгорода, від Ялти до Чернігова. У генетичному дослідженні взяли участь, як звичайні люди з різних куточків України, так і багато відомих українців: Олег Скрипка, Остап Ступка, Руслана Писанка, Василь Вірастюк, Альона Вінницька, Олександр Пономарьов та інші.
Вибори не змінять країну якісно, лише створять передумови
Вибори |

У нашу інформаційну епоху інтерпретації важливіші за факти. Пострадянське суспільство, для якого свобода обернулася не меншим гнітом, ніж авторитаризм, живе в рамках стереотипів, міцніших за будь-які кайдани. Напередодні голосування 28 жовтня цікаво зібрати колекцію найсталіших у суспільній свідомості міфів, пов’язаних з виборами, які багаторазово викривалися, проте виявляють надзвичайну живучість. Не змінивши міфи, не можна змінити реальність. Наскільки відповідають міфи реальним фактам? Про це - у статті Юпія Бутусова в "Дзеркалі тижня".
Як кияни проголосували за мажоритарників (дані ЦВК)
Вибори |

ОВО №211
Бабенко Микола Вікторович, Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка" - 28.23% голоосів
ОВО №212
Ярема Віталій Григорович, політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" - 29.42%
ОВО №213
Яворівський Володимир Олександрович, політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" - 35.70%
Об’єднана опозиція намагається врятувати результати виборів від фальшування
Вибори |

За офіційними даними, на парламентських виборах в Україні Партія регіонів перемагає із суттєво більшим відривом, ніж їй давали соціологи за результатами екзит-полів. Опозиція заявляє про численні фальшування.
Окружні комісії продовжують рахувати голоси виборців. За станом підрахунку ЦВК на 10 годину ранку за Києвом, і за партійними списками, і на мажоритарних округах з великим відривом перемагає партія влади. За даними 40 відсотків оброблених протоколів, Партію регіонів підтримали 35,61% українців. Це суттєво більше, аніж «регіоналам» давали соціологи за результатами екзит-полів. Перемагає ця партія і в закордонних округах. Про це інформує Deutsche Welle.
Українці проголосували за зміни (результати екзит-полів)
Гаряча тема |

Українські телеканали о 20.00 оприлюднили результати екзит-полів. Згідно з даними Національного екзит-полу за партійними списками до Верховної Ради проходять 5 політичних сил, а саме Партія регіонів, яка набрала 28.1%, Об’єднана опозиція “Батьківщина” - 24.7%, партія УДАР – 15,1%, ВО "Свобода" – 12,3% і КПУ - 11,8%.
Результати Всеукраїнського телевізійного екзит-полу, оприлюдненого телеканалами ICTV та “Інтер” такі: ПР - 30, 48%, Об’єднана опозиція - 23,09%, УДАР - 14,5%, %, “Свобода” - 12%, КПУ – 12%.
Таким чином, за результатами екзит-полів опозиційні сили набрали понад 50% голосів виборців. Залишається інтрига з результатами голосування по мажоритарних округах, які будуть відомі пізніше. Проте, вже зрозуміло, що українці прагнуть змін. Близько 30% виборців віддали свої голоси за нові партії – “Свободу” та “УДАР".
У київській Свято-Михайлівській церкві виставлені мощі Святого Пантелеймона
Гаряча тема |

Частинку голови Пантелеймона доставили до Києва з Афонського монастиря 20 жовтня. Святиню урочисто зустріли в Києво-Печерській лаврі і хресним ходом перенесли до храму Святителя Михаїла. Мощі пробудуть у столиці до 5 листопада, прикластися до них зможе будь-хто.
Розмови про прибуття святині до Києва ходили ще з початку року. Приводом для їх ввезення в Україну стало відкриття подвір'я Афонського Свято-Пантелеймонівського монастиря у Свято-Михайлівській церкві - головному лікарняному храмі Києва при Олександрівській лікарні на Печерську (вул. Шовковична, 39/1). Афонський монастир, який був на цьому місці, знищено у 1923 р.).
Україна потребує тотальної трансформації системи, - Богдан Гаврилишин
Стратегія для України |
