 З 13 до 19 травня (включно) громадяни України матимуть можливість безкоштовно обстежитися на наявність меланоми та немеланомних пухлин.
Для цього необхідно відвідати державні лікувально-діагностичні заклади в обласних центрах або приватні дерматологічні клініки, які беруть участь в акції у рамках "Днів діагностики раку шкіри".
Їжа молодості
Старість – це спадково запрограмоване явище, на розвиток якого ми можемо вплинути, коли ще молоді і про це не задумуємося. З факторів, що впливають на прояви ознак старості, їжа є ключовим. Якою вона повинна бути, щоб і у віці за 60-70 ми почувалися здоровими та активними?
Тема старіння актуальна завжди: древні алхіміки шукали філософський камінь, а сучасні вчені досліджують можливості продовження активного життя людини.
 Ви, мабуть, подумали, що мова йде про китайського лікаря? А от і ні! Про українське чудо – кульбабу. У природі її можна зустріти повсюдно. Її насіння забезпечене летючим пухнастим чубчиком, завдяки якому воно легко розсіюється.
Корисність кульбаби відома людям з давніх часів. Її називають “еліксиром життя”, тому що цілющі властивості мають всі частини цієї корисної рослини: квітки, коріння, листя. Цей маленький жовтий лікар містить в собі добру половину елементів таблиці Менделєєва.
Ознаки серцевого розладу
Зверніть увагу на симптоми, які сигналізують про те, що у вас серце не в порядку. Якщо ви спостерігаєте у себе один або декілька з перерахованих симптомів, зверніться до кардіолога.
Зверніть увагу на здоров'я серця, якщо ви відчуваєте зубний біль при ходінні. Класична ознака стенокардії - це біль у грудях, викликаний звуженими артеріями, які обмежують приплив крові і кисню до серця. Стенокардія може проявляти себе болем і в інших частинах тіла: шиї, щелепах, руках, зоні між плечей або навіть зубах. Якщо ваші зуби починають хворіти під час якоїсь активності, наприклад пішої ходьби або вагових вправах, відвідайте кардіолога.
 Тривала зима багатьом вже набридла, і всі з нетерпінням чекають сонця і тепла.
Однак спекотний час року - це період коли наша шкіра піддається серйозним випробуванням. Захистити її від шкідливого впливу ультрафіолетових променів - наше основне задання, вирішення якого - складний і тривалий процес.
Як не дивно це прозвучить, але на місці не стоять не тільки технології, але і навколишнє середовище, яка змінюється під впливом цих самих технологій. І сьогодні сонце вже зовсім не те, яке було кілька десятиліть тому. Сонце стало агресивніше!
 Цього року на травневі свята ми відпочиваємо доволі тривалий період, який, однак, може обернутися не лише приємними спогадами, а й зайвими кілограмами.
Традиційні травневі святкування з шашликами, салатами, а пізніше - з Великодніми пасками можуть вплинути як на фігуру так і на стан організму загалом.
Як не зашкодити собі та як не переїдати в святковий період, радять провідні дієтологи нашої країни.
 Завдяки широкому поширенню мережі Інтернет в сучасному світі, інформація про здоровий спосіб життя стала доступна кожному. Однак, багато людей, як і раніше, не можуть відмовитися від шкідливих звичок, які знижують якість життя і зменшують її тривалість.
Разом з тим, мало хто замислюється над тим, що саме такі звички здатні нанести невиправної шкоди шаному здоров'ю.
6 причин випити вранці натщесерце воду з лимоном:
1. Імунітет
Ви зміцните імунну систему. Лимон багатий вітаміном С і калієм. Він стимулює мозок і нервову систему, контролює кров'яний тиск.
2. Баланс рН
Напій вирівняє лужний баланс, адже лимонна кислота не підвищує кислотність.
3. Фігура
Ви зможете швидше худнути. Сік лимона містить пектин, який допомагає організму боротися з почуттям голоду. Крім того, було доведено, що люди, які підтримують лужну дієту, худнуть набагато швидше.
 Найближчим часом в Україні може виникнути масштабна епідемія захворюваності на вітряну віспу, повідомляють епідеміологи.
За його словами, кір, вітряна віспа та корева краснуха взаємозв'язані між собою, спалахи їх захворюваності виникають послідовно.
"Того року у нас було надзвичайно багато хворих на кір, і це не мине просто так. Зараз можемо очікувати коревої краснухи та вітрянки, але зважаючи на те, що як-не-як, а українці від краснухи вакциновані, а щеплення від вітрянки є просто рекомендованим, то саме її епідемія виникне найближчим часом", - зазначає експерт.
 Дієтологи попереджають про можливі ризики, які можуть виникнути під час святкування Великодня - різка зміна раціону спричинить сильний стрес для організму.
Він просто не справиться із засиллям їжі тваринного походження та надмірною кількістю алкоголю, які є обов'язковими атрибутами кожного святкового столу.
Тому варто звернути увагу на рекомендації під час виходу з Великого посту, аби не спровокувати розлади у функціональному стані організму.
|
|