Тривала зима багатьом вже набридла, і всі з нетерпінням чекають сонця і тепла.
Однак спекотний час року - це період коли наша шкіра піддається серйозним випробуванням. Захистити її від шкідливого впливу ультрафіолетових променів - наше основне задання, вирішення якого - складний і тривалий процес.
Як не дивно це прозвучить, але на місці не стоять не тільки технології, але і навколишнє середовище, яка змінюється під впливом цих самих технологій. І сьогодні сонце вже зовсім не те, яке було кілька десятиліть тому. Сонце стало агресивніше!
Якщо образно уявити собі картину змін, що сталися навколо нас, то можна сказати, що звичайного крему з найнижчим ультрафіолетовим фільтром цілком вистачило б для захисту шкіри від сонця років 20 тому. Сьогодні недостатньо навіть коштів з високими коефіцієнтами УФ-фільтрів. Отримати сонячний опік в наші дні стало значно простіше, ніж раніше. А головне – це відбувається швидше. Сонце стало агресивніше!

Тому так важливо знати – як правильно захистити шкіру. Адже опік – це пошкодження цілісності шкірного покриву, а значить – ризик розвитку інфекційних захворювань. Крім того, опік погано відбивається на зовнішньому вигляді шкіри – залишаються плями, які не надають впевненості у своїй красі і серйозно ускладнюють спілкування з оточуючими.

Задуматися про те, як захистити шкіру влітку треба на початку весни, коли ультрафіолетове випромінювання ще неагресивно. Це час, коли організм, після зими, вимагає відновлення, подаючи сигнали через шкіру … Поєднайте рішення відразу двох завдань – поверніть шкірі здоровий і сяючий вигляд і підготуйте її до прийдешнього літа.

У питаннях використання косметичних засобів слід пам’ятати: крему, які ви використовували взимку, зараз не підійдуть – їх «важка» консистенція не принесе користі, а лише доставить незручності у вигляді утворення жирної плівки. «Легкі» літні крему на водній основі так само не підходять – весняна температура ще занадто низька для них, тому такі косметичні засоби нерідко «замерзають» в порах, викликаючи роздратування і почервоніння.

Взагалі в питаннях захисту шкіри від косметичних засобів краще відмовитися – перевантажений хімічними сполуками склад може стати причиною появи алергічних реакцій, а от монокомпонентні лікарські засоби, створені на натуральній основі – це якраз те, що потрібно, щоб відновити і захистити шкіру.

Ідеально для початку процесу профілактики сонячних опіків підходять крему, основою яких є декспантенол – активний компонент, який в клітинах шкіри швидко перетворюється в пантотенову кислоту – вітамін B5, який бере участь чи не у всіх обмінних процесах, що відбуваються в організмі. У тому числі, що забезпечує нормальну регенерацію (оновлення та відновлення) клітин шкіри.

Яке відношення все це має до сонячних опіків? Саме пряме! Чим більш підготовленою і «сильною» підійде ваша до сезону засмаги, тим менше ймовірність того, що неприємність у вигляді опіків вас спіткає. Адже найбільшим помилкою сучасності є впевненість в тому, що щоб захистити себе від сонячного опіку, достатньо одного крему для засмаги.

Чи не досить! Одного крему «для», ні ще двох «до» і «після». Весь арсенал косметичних засобів, що випускаються на «ринок краси» безсилий, якщо шкіра не підготовлена ​​до його сприйняття. Крім того, якщо опік таки стався використання «народної» сметани або кефіру – це лише створення ілюзії «лікування».

Сонячний опік за своєю суттю мало чим відрізняється від опіку відкритим вогнем або парою – це таке ж пошкодження шкіри. А де ви бачили, щоб «вогняні» опіки лікували сметаною?! Для цих цілей використовуються тільки лікарські засоби – мазі і крему, склад яких забезпечує нормалізацію процесу відновлення клітин, їх захист і запобігання запалення.

Тому при лікуванні сонячних опіків повинен використовуватися засіб, що має статус лікарського, як Бепантен крем, що пройшов клінічні випробування, що підтвердили його ефективність у відновленні пошкоджених клітин шкіри, нормалізації обмінних процесів і створення захисного бар’єру для інфекцій.

Добре, коли один засіб поєднує в собі відразу кілька необхідних для шкіри властивостей – ще краще, якщо це надійний засіб, якість якого не піддається сумніву!

Інф.: newsone.com.ua

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh