Австрія планує пом'якшити закон про банківську таємницю в найближчі кілька тижнів. Про це заявив федеральний канцлер Вернер Файман.
В. Файман додав, що сподівається на підписання угоди до 22 травня 2013 р.
За цим договором інші держави Євросоюзу матимуть доступ до даних власників вкладів в австрійських банках.
За І квартал 2013 року майже 12,7 млрд. гривень отримано доходів від надання послуг зв'язку.
Про це йдеться у повідомленні Державної служби спецзв'язку та захисту інформації.
У відомстві повідомили, що 8,3 млрд. гривень (65,3% від всієї суми доходів) становили доходи, отримані від населення.
Це є однією з умов виділення острову першого траншу міжнародної кредитної допомоги на суму в 10 млрд євро.
Як повідомляють місцеві ЗМІ, відповідний законопроект найближчими днями буде направлений до парламенту на затвердження.
Згідно з положеннями законопроекту, власники нерухомості будуть платити від 50 євро за власність, що оцінюється за станом на 1980 в 12 500 євро, до приблизно 52 000 євро за будинки понад 3 млн євро.
Тут у нас деякі люди радять вигнати всіх старих чиновників і взяти нових, чесних і непідкупних. Так це все дурниці і нісенітниці. Якщо дійсно хочете, щоб чиновники не брали хабарі, потрібно зробити, так як це зроблено у Швеції. Дійсно, у Швеції чиновники хабарі не беруть. А чому в Швеції чиновники дійсно не беруть хабарі. Все дуже просто зроблено і зрозуміло... Детальніше - у публікації на блозі видання КорреспонденТ.net
Нова купюра номіналом 100 доларів почне обіг у США з 8 жовтня 2013 року, про це говориться в повідомленні Федеральної резервної системи (ФРС),
Банкноти отримали додатковий захист, включаючи тривимірну захисну синю стрічку. Повертаючи купюру, можна буде побачити, як зображені на ній дзвіночки змінюються на цифру 100. При цьому стрічка вплетена в папір, а не надрукована на ній.
Асигнація також забезпечена ще однієї захисної ниткою і додатковими водяними знаками.
Як правильно інвестувати свої заощадження - кожен вирішує сам.
Однак, не секрет, що навіть найбільш надійні, на перший погляд, інвестиції виявляються неприбутковими.
Більше того, нерозумний підхід до інвестування може залишити людину не лише без дивідентів, а й без початкового капіталу взагалі.
Дана стаття має на меті застерегти читачів від ризиків і небезпек, які супроводжують наведені нижче інвестиції.
Янукович і Азаров ведуть Україну в економічну прірву
Так вважає відомий політик і економіст Олег Соскін. Міжнародний валютний фонд дав найгірший за всю історію прогноз зростання української економіки. Відповідну інформацію 22 квітня 2013 року опублікувало видання Цензор.НЕТ. Згідно із публікацією, в МВФ вважають, що зростання української економіки цьогоріч буде нульовим, - зазначає О. Соскін.
В той же час, в уряді Азарова-Арбузова неодноразово висловлювали сподівання, що вже цього року МВФ надасть Україні новий транш фінансової допомоги.
Всі три провідних оператори мобільного зв'язку - "Київстар", "МТС-Україна" і "Астеліт" (ТМ life) - змінили тарифи з початку року.
У всіх випадках користувачі базових тарифів будуть змушені платити більше за послуги зв'язку.
Нові тарифи "Київстар" почнуть діяти з 24 квітня.
У базовому тарифі за передоплатою "Країна Київстар" вводиться абонплата на рівні 1,1 грн на день замість нинішньої 1 грн на день в популярному тарифі "Супер Київстар".
"Це сианеться, якщо програма кількісного пом'якшення США буде зупинена, рівень ліквідності на ринках впаде, апетит інвесторів до ризику знизиться і вони припинять купувати наші євробонди. У цьому випадку задовольнити потребу у валюті зможе тільки МВФ. А фонд пропонує нам вирішувати проблему платіжного балансу через девальвацію гривні", - говорить виконавчий директор CASE Україна Дмитро Боярчук. До того ж, у другій половині року Україну чекають масштабні виплати за зовнішніми боргами: у серпні нам належить повернути кредиторам 1,221 млрд. дол., у листопаді - 1,331 млрд. дол. Тому ближче до осені курс гривні може просісти до позначки 8,6 грн./дол., а до кінця року - 8,7 грн./дол. та нижче.
За кількістю різних податків Україна посіла перше місце у світі, повідомили у Світовому банку.
Світовий банк підрахував, що український бізнес у тій або іншій формі виплачує 135 різних податків. Це абсолютний світовий рекорд. Друге місце в цьому рейтингу Світового банку зайняла Румунія. У неї кількість податків всього 113. А ось на третьому місці знаходиться Ямайка з результатом всього 72 податки. Такі дані повідомив президент Українського аналітичного центру Олександр Охріменко.
За словами експерта, в європейських країнах кількість податків не перевищує 10-ти, а в Гонконгу складає лише 3. Інф.: ridna.ua
|
|