Українським листоношам замовили взуття на 10 мільйонів гривень
Українське державне підприємство поштового зв'язку "Укрпошта" 8 квітня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ "ВО "Харків" на постачання взуття на 9,90 млн грн, про це повідомляється у "Віснику державних закупівель".
Найдорожчими є зимові жіночі напівчоботи з натуральної хромової шкіри по 358 грн і чоловічі зимові кирзові напівчоботи за 223 грн. Найдешевшими - туфлі з текстильним верхом по 39 грн за пару. Тендер розіграли дві харківські компанії.
ВО "Харків" зареєстрована на головного інженера підприємства Віту Фелонюк та бухгалтера Валентину Якименко. Засновником єдиного конкурента - ТОВ "Квінтекс" - є голова правління ВО "Харків" Марк Вінарський. Інф.: regionews.ua
Ціни зростають і на вторинне, і на первинне житло, кажуть експерти.
Середня вартість пропозиції на цьому ринку житлової нерухомості столиці в період з 5 лютого по 4 березня 2013 р. зросла на 0,46% - до 1,74 тис. дол. за 1 кв. м.
Середня вартість пропозиції на вторинному ринку житлової нерухомості Києва в період з 5 лютого по 4 березня 2013 р. зросла на 0,67% - до 1,94 тис. дол. за 1 кв. м, про це повідомили аналітики консалтингової компанії SV Development.
Найдешевшим залишався Деснянський район із середнім показником 1,544 тис. дол. за 1 кв. м, найдорожчим – Печерський район, де середня ціна продажу склала 2,989 тис. дол. за 1 кв. м.
У разі дефолту в США, постраждають ті, хто зберігає свої заощадження в цій валюті за межами Америки. Для своїх громадян вони придумають механізми компенсації, а про громадян України або Росії ніхто дбати не буде.
У разі дефолту про українців з доларами під матрацом ніхто не подбає, кажуть фінансисти.
"Сьогодні десятки мільярдів доларів готівковою знаходяться на руках у населення. По суті, ці кошти виведені з економічного обігу, що знижує ліквідність економіки, призводить до скорочення внутрішніх інвестиційних ресурсів та сприяє зростанню тіньового сектора. Тому держава повинна вжити дієвих заходів на законодавчому рівні з дедоларизації, адже американська валюта сьогодні шкодить і населенню, й економіці", - вважає доцент Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, кандидат економічних наук Надія Циганова.
Офшорна зона на Кіпрі ліквідована, тепер треба ліквідувати його банки, вони вже нікому не потрібні, адже перетворилися просто на сміттєві ями, і щоб врятувати залишки фінансової системи, там треба відкривати філіали німецьких, скандинавських, австрійських, французьких банків. Таким чином, Кіпр як пральня чорних грошей кримінальних кланів з територій посткомуністичного простору припинив своє існування.
Чи тримають гроші Азаров, Арбузов, Соркін, зрештою, Сім’я Януковича на британських офшорах? Може, саме тому вони так спокійно поводили себе в період краху Кіпру, що їхні гроші зберігались не на Кіпрі, а на британських офшорах? - аналізує ситуацію Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства, професор Національної академії управління.
5 квітня Держагентство із земельних ресурсів оприлюднило третій проект закону "Про обіг земель сільськогосподарського призначення", - інформує "Економічна правда".
Голова Держземагенства Сергій Тимченко заявив, що мораторій на продаж землі можуть "зняти одночасно з ухваленням закону про обіг земель", тобто до 2016 року. З проекту зникли будь-які обмеження розмірів орендованих земель. Для селян це означає відсутність конкуренції в питанні ціни оренди, на ринку праці, вразливість будь-якої економічної діяльності на селі. В остаточному підсумку це призведе до знелюднення сільської місцевості. По суті, планується колосальне нишпорення по кишенях напівпритомної країни. В України відбирають один з останніх і чи не найбільший ресурс розвитку. Детальніше
Грецію та Кіпр пов'язують невидимі нитки духовної спорідненості, наступність у православній вірі. У цьому є і свої плюси, і свої мінуси. Греки, що живуть на материку, близько до серця і з тривогою сприймають все те, що відбувається на острові, а ситуація там складається вкрай сумнівна.
Республіка Кіпр як сучасну процвітаючу державу з високорозвиненою фінансової та банківської системою практично знищено.
Сьогодні дуже багато греків-кіпріотів впевнені в тому, що острівна економіка виграла б у довгостроковій перспективі, якби країна не перейшла на євро.
Швейцарія найближчим часом не збирається розкривати таємницю банківських вкладів
Президент Швейцарської конфедерації Уелі Маурер нагадав, що Швейцарія, на відміну від Люксембургу, який висловив готовність піти назустріч вимогам Брюсселя, не входить до Євросоюзу. Він сказав, що у Швейцарії немає ніяких причин відмовлятися від банківської таємниці, яка прирівнянна за важливістю до медичної таємниці.
Нагадаємо, глави міністерств фінансів Євросоюзу обговорили проект автоматичного обміну інформацією про банківські рахунки всередині 27 країн-членів ЄС. Їм не вдалося переконати главу австрійського Мінфіну Марію Фектер у правильності такого підходу. Інф.: uabanker.net
Незабаром від бренду "ЛАЗ" у Львові може не залишитись нічого, як і від самого заводу. Вже влітку нові моделі автобусів виготовлятимуть на підприємстві у Дніпродзержинську.
Власник Ігор Чуркін обіцяє залишити у Львові частку виробництва, однак подальша доля одного з найбільших заводів автомобілебудування країни непевна: з лютого 2013 року підприємство не функціонує через брак замовлень, а сам Ігор Чуркін у інтерв'ю "Комерсант-Україна" заявив, що більше не інвестуватиме у виробництво у Львові та навіть вивезе до Дніпродзержинська частину обладнання.
Загальна сума збитків, завданих корупційними адміністративними правопорушеннями у 2012 році становила 1,191 млрд гривень.
Про це сказано у щорічному антикорупційному звіті міністерство юстиції, йдеться у повідомленні відомства.
За словами міністра юстиції Олександра Лавриновича, звіт було складено на підставі інформації, що надійшла від міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, Ради міністрів АРК, місцевих держадміністрацій та спеціально уповноважених суб'єктів у сфері протидії корупції.
Європа посилить боротьбу з відмиванням грошей та неплатниками податків.
Як повідомив голова Ради ЄС Херман Ван Ромпей, Євросоюз має намір зробити боротьбу з ухилянням від сплати податків та відмиванням грошей одним зі своїх головних пріоритетів, передає ZN.UA з посиланням на Deutsche Welle.
За словами голови ради ЄС, ця тема включена до порядку денного саміту Євросоюзу, який відбудеться 22 травня.
|
|