Опозиція ще може об'єднатися
На думку лідера партії "Громадянська позиція", народного депутата Анатолія Гриценка, хрест на об'єднанні опозиції ставити ще рано.
Спроба об'єднати зусилля всіх, хто рішуче бажає зупинити рух бульдозера нинішньої влади, буде в тому чи іншому форматі обов'язково.
Партія "Громадянська позиція" вийшла зі складу Комітету опору диктатурі, однак з цього не випливає, що буде припинено співпрацю. Адже мета у всіх одна: не тільки повинні бути усунені від влади ті, хто на ці крісла не має права, а й ті, хто сяде в ті крісла, повинні узгоджено проводити іншу політику, щоб не було розчарувань, що мали місце після виборів 2004 року .
|
ееееееккккнннЛист-звернення Олександри Кужель
Маніфест Олександри Кужель
Я вірю в парадокс історії. Я знаю, що зможу зробити те - чого не зробили політики після 2004. Я зламаю хребет українській політичній системі і викину його на смітник. Багато років ми фіктивно декларуємо, що влада в Україні належить народу. Найближчим часом це стане реальністю. Після написаних перших п’яти народних законів у сьогоднішньої влади уже не буде вибору.
Нинішня влада має намір продовжувати тиск на опозицію з метою її розколу.
Таку думку висловив науковий директор Школи політичної аналітики Національного університету «Києво-Могилянська академія» Олексій Гарань в ексклюзивному коментарі кореспонденту ГолосUA.
На його думку, основна причина проблем нинішньої опозиції полягає в тому, що були поламані формальні і неформальні правила політичної гри. Як пояснив А. Гарань, довгий час влада дотримувалася цих правил гри, і тоді представники опозиції мали можливість, наприклад, очолити важливі парламентські комітети. Проте з часом представники влади почали порушувати правила і все більше тиснути на опонентів.
Голова Демократичного об’єднання «Українська Національна Рада» Юрій ПАЛЬЧУКОВСЬКИЙ прокоментував для порталу Воля народу Звернення Юлії Тимошенко з-за грат:
«Послання Юлії Тимошенко засвідчило необхідність нової філософії об’єднання громадсько-політичного активу України.
З нього випливає, що лідери політичних партій, які позиціонують себе як демократичні, повинні зробити висновки і діяти в єдиному форматі для зміни системи влади.
У разі ж боротьби між собою за владу вони продемонструють свою убогість, політичну незрілість, низький рівень політичної культури. Цим одразу ж скористається влада.
Жодних виправдань цьому не буде і в жодному разі цього допустити не можна!»
Знаходячись в тюремній камері та будучи прикутою до ліжка, маю можливість спостерігати за всіма спецопераціями, які проводить оточення Януковича проти нашої політичної команди руками вільних або невільних виконавців.
Зупинитися хочу на останній цинічній провокації про те, що партія "Батьківщина" зрадила лідера, почала працювати на кон’юнктурні інтереси окремих керівників партії та що мої заяви, листи та повідомлення приховуються або ігноруються. Зараз масово почала поширюватися дезінформація про нібито розкол між мною та партією, яку я очолюю.
Осінь ліберальних демократій
Будь-яка розкручена теоретична химера бумерангом
повертається назад.
(Автор невідомий)
Закон мотивації капіталу
Влучне зауваження одного з класиків політичної економії про те, що при 300-процентному прибутку в капіталу «зносить дах» і він готовий іти на будь-які злочини, знову підтверджується у світовому масштабі. І збожеволілі від тимчасового успіху сильні світу цього знову руйнують основи власного процвітання.
Литвин: Влада крала, краде і буде красти
Крали не тільки "помаранчеві". Нинішня влада теж краде і працює виключно на свої інтереси. Про це заявив спікер парламенту Володимир Литвин, якого цитує Обозреватель. "Всі крали, крадуть і будуть красти. Так роблять у всьому світі, різниця тільки в масштабах", - зазначив спікер. "Всі говорять: треба зупинити корупцію. Однак відомо - корупцію знищити неможливо. Але можна і потрібно домагатися того, щоб корупція не була визначальною складовою, таким собі мастильним матеріалом для державного механізму", - вважає він. Згідно з доповіддю Transparency International, Україна з показником 2,3 бала зайняла 152-е місце за рівнем корупції серед 182 країн світу в рейтингу за 2011 рік.
Інф.: polemika.com.ua polemika.com.ua polemika.com.ua
9 років тому, 30 листопада 2002 року в Києві було створено Демократичне об'єднання «Українська Національна Рада» (ДО «УНР»).
Пропонуємо Вашій увазі актуальне інтерв’ю для порталу Воля народу Голови ДО «УНР» Юрія ПАЛЬЧУКОВСЬКОГО
Ситуація в Україні – тривожна. В чому ж коріння всіх наших негараздів?
- Роз’єднаність демократичних сил дозволяє владі руйнувати Україну. Навіть у самій назві владної «Партії регіонів» закладена ідея роз’єднання української нації.
Якщо пригадати історію (хоча б новітню, з часів УНР), то можна стверджувати, що всі поразки національно-демократичних сил – це закономірний наслідок їх хронічного розбрату. А головні причини цього розбрату, на мій погляд, лише дві – це амбітність лідерів та їх страх перед владою.
Коли на карту поставлена доля України, ми повинні керуватися лише її, а не власними інтересами і подолати страх перед сьгоднішньою владою, яка, як вогню, боїться об’єднання нації.
Олег Романчук, шеф-редактор журналу "Універсум"
Кому в Україні вигідний Євразійський союз?
«Розпався Радянський Союз. А що таке Радянський Союз? Це та сама Росія, тільки назва інша» – Володимир Путін
«Сьогодні в Україні відбувається боротьба російського націоналізму та його колаборантів за Україну. Ставкою в боротьбі є життя української нації і справжня незалежність України». Ці думки видатний український історик Ярослав Дашкевич висловив ще далекого 1994 року. Та особливо актуально звучать вони нині, коли антиукраїнські сили в Україні активізували свої прагнення реанімувати російську імперію.
Попов знищує Київ?
Інтернет- ресурс OSP-UA.INFO вирішив дізнатися у провідних українських громадських діячів, експертів, що вони думають про діяльність Олександра Попова як голови Київської міської державної адміністрації.
Юрій Пальчуковський,
Голова Демократичного об’єднання «Українська Національна Рада»
Як киянин я не відчуваю задоволення від діяльності нової команди Олександра Попова. Голова Київської міської державної адміністрації не киянин, і не обраний киянами, а призначений "згори", тому не може бути відповідальним перед містом. У Попова є відповідальність перед начальниками, які його поставили. Підхід нової влади до Києва є периферійним, містечковим.
|
|