ВОЛЯ НАРОДУ: громадсько-політичний портал - Головна
Воля народу: громадсько-політичний портал




 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Календар
У 2022-му відзначаємо такі знаменні дати:
12 січня - 115 років з дня народження Сергія Корольова, першого головного конструктора ракетно-космічних систем (1907-1966)
17 лютого - 130-річчя з дня народження Йосифа Сліпого, глави УГКЦ (1892-1984)
18 лютого - 70-річчя з дня народження Джеймса Мейса, дослідника Голодомору в Україні (1952-2004)
22 серпня - 30-річчя передачі повноважень від УНР сучасній Україні

30 листопада - 20 років з дня створення Демократичного об'єднання "Українська Національна Рада" (УНРада)
3 грудня - 300-річчя Григорія Сковороди,  українського філософа (1722-1794)
24 грудня - 85-річчя В'ячеслава Чорновола (1937-1999)









PostHeaderIcon Ахметов за останній рік заробив 20 млн. мінімальних пенсій

   Економіка і бізнес
Чистий прибуток групи омпаній СКМ, якою володіє Ринат Ахметов, за останній рік склав більше $2 млрд. у країні, де пенсія - 850 гривень.
C умарний прибуток групи СКМ за 2011 рік до оподатковування склав $ 3 млрд. 128 млн.
Про це свідчать дані аудиту, проведеного компанією PriceWaterhouseCoopers, повідомляється на сайті СКМ.
Як наголошується, у 2010 році прибуток СКМ до оподатковування склав $ 1 млрд. 299 млн.
 

PostHeaderIcon "Фронт змін" - найамбітніша, але найслабша ланка в Об’єднаній опозиції

   Політика
Павло СІЧКАР, для Волі народу
Ще 22 січня цього року оприлюднення на Софійському майдані Києва першої спільної резолюції Об’єднаної опозиції проходило "під знаком "Фронту змін". Короля грає свита. Все оточення Арсенія Петровича на тодішньому мітингу "грало на Яценюка" як новоявленого опозиційного лідера.
На той час, нагадаю, згідно з даними опитування Центру Разумкова (що проводилося з 27 січня по 2 лютого) за "Фронт змін" були готові  віддати свої голоси лише 10% виборців, а за ВО "Батьківщина" - 17%.
Настав час виборчих перегонів. У результаті непрозорої процедури узгодження виборчих списків Об’єднаної опозиції "За Батьківщину" в них - половина людей Яценюка.
 

PostHeaderIcon Голова "Собору" Павло Жебрівський віддав партійний виборчий список інтелігенції, а сам пішов на округ

   Вибори
Завершився з'їзд Української платформи "Собор", який проходив 4 серпня в Києві, - передає кореспондент РБК-Україна.
На сьогоднішньому з'їзді Українська платформа "Собор" затвердила кандидатів у депутати за партійним списком і для балотування в одномандатних округах. У першу тридцятку списку увійшли:
1. Віталій Капранов  
2. Дмитро Капранов 
3. Володимир Огризко
4. Олександр Палій
5. Тарас Компаніченко
6. Михайло Слабошпицький
7. Рауль Чілачава
 

PostHeaderIcon У разі підписання фіктивного мовного законопроекту Янукович поділятиме кримінальну відповідальність з Литвином і Мартинюком

   Право
Володимир ВАСИЛЕНКО, професор, доктор юридичних наук вважає, що підписаний Литвином мовний законопроект - це продукт правового шахрайства. На його думку, народні депутати проголосували за документ, якого в правовому сенсі не існує, за документ-фантом, до того ж – з порушенням ст. 84 Конституції України, яка вимагає особистого голосування кожним народним депутатом. Із вправністю досвідчених наперсточників Володимир Литвин та Адам Мартинюк забезпечили здійснення операції по «легітимізації» по-шахрайськи сфабрикованого антиконституційного правового акту, який за своєю юридичною природою є правою фікцією. Дії Литвина та Мартинюка мають всі ознаки злочинів.що в разі підписання фіктивного мовного законопроекту Президентом України, він поділятиме моральну, політичну і кримінальну відповідальність з керівництвом Верховної Ради України.
 

PostHeaderIcon Рейтинг політичних сил, - Інтернет-опитування

   Вибори
Інтернет-портал Воля народу з 07 травня по 02 серпня проводив он-лайн опитування виборців. Вони відповіли на запитання: Яку з опозиційних політичних сил ви підтримали б на виборах у Верховну Раду України, якби ці політсили йшли на вибори окремо? Результати цього соціологічного дослідження наступні:
ВО "Батьківщина" - 2061 голосів - 45.8%ВО "Свобода" - 1037- 23.1%,  Громадянська позиція -  470 - 10.4%, УДАР - 446 - 9.9%,  Фронт змін - 185 - 4.1%, ще не визначилися - 299 - 6.6%.   
Загальна кількість голосів - 4498. В опитуванні, крім громадян України (80%) взяли участь відвідувачі порталу з інших країн.
 

PostHeaderIcon Ми йдемо в політику, щоб "вибити двері з іншої сторони", - Брати Капранови

   Вибори
alt2 серпня в інформаційній агенції УНІАН пройшла прес-конференція на тему: «Візьмемо політиків за…
Громадські авторитети проти «авторитетів».

У ній взяли участь: Голова партії Українська платформа «Собор» Павло Жебрівський, екс-міністр закордонних справ Володимир Огризко, професор, дипломат Рауль Чілачава, Брати Капранови, кобзар Тарас Компаніченко, історик та політолог Олександр Палій.
У презентації ідеї Павло Жебрівський сказав: «Близько 50% виборців не визначилися за кого голосувати або взагалі не підуть на вибори. Тому ми вирішили сформувати виборчий список партії не з політиків, а з громадських діячів.
 

PostHeaderIcon Списки опозиції - шок і прозріння для Тимошенко

   Політика
Тимошенко в шоці від списків опозиції - ЗМІ
 Екс-прем'єр-міністр залишилася вкрай незадоволеною оприлюдненими і затвердженим списком Об'єднаної опозиції на парламентських виборах. Про це 1 серпня пишуть українські ЗМІ з посиланням на свої джерела в «Батьківщині», передає Багнет.
Як повідомляється, опозиційна команда формувалася в обхід лідера «Батьківщини».
Зокрема, Юлія Тимошенко незадоволена низькими місцями Андрія Шкіля (87 місце), Антоніни Болюри (88), Євгена Шаго (93), Олени Бондаренко (105), Олени Шустик (127), Еліни Шишкіної (152), а також деяких інших партійців. Проте особливо Юлія Тимошенко була шокована місцями Болюри і Шаго.

 

PostHeaderIcon 98 років тому у Львові постала Головна Українська Рада

   Історія
Головна Українська Рада (ГУР) — міжпартійна організація, утворена 1 серпня 1914 р. у Львові. Її засновниками були національно-демократична, радикальна, соціал-демократична партії. Програма Головної Української Ради передбачала такі основні завдання: вироблення загального напряму української політики, вирішення національно-політичних справ у зв'язку з війною, виступ у ролі єдиного політичного представника галицьких українців на міжнародному рівні, формування національного війська. Головною політичною вимогою організації було виборення державної самостійності України. Головна Українська Рада зверталася до уряду Австро-Угорщини, керівних органів Галичини з петиціями, в яких обстоювала інтереси українського народу, зносилася з представниками центральних держав, привертаючи увагу до українського питання як одного з найактуальніших для європейської політики.
 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні2939
mod_vvisit_counterВчора3539
mod_vvisit_counterЦього тижня16964
mod_vvisit_counterМинулого тижня29023
mod_vvisit_counterЦього місяця49887
mod_vvisit_counterМинулого місяця104282
mod_vvisit_counterЗа весь час25854718