Ми йдемо в політику, щоб "вибити двері з іншої сторони", - Брати Капранови
Вибори |

Громадські авторитети проти «авторитетів».
У ній взяли участь: Голова партії Українська платформа «Собор» Павло Жебрівський, екс-міністр закордонних справ Володимир Огризко, професор, дипломат Рауль Чілачава, Брати Капранови, кобзар Тарас Компаніченко, історик та політолог Олександр Палій.
У презентації ідеї Павло Жебрівський сказав: «Близько 50% виборців не визначилися за кого голосувати або взагалі не підуть на вибори. Тому ми вирішили сформувати виборчий список партії не з політиків, а з громадських діячів.
Детальніше...
|
Політика |

Екс-прем'єр-міністр залишилася вкрай незадоволеною оприлюдненими і затвердженим списком Об'єднаної опозиції на парламентських виборах. Про це 1 серпня пишуть українські ЗМІ з посиланням на свої джерела в «Батьківщині», передає Багнет.
Як повідомляється, опозиційна команда формувалася в обхід лідера «Батьківщини».
Зокрема, Юлія Тимошенко незадоволена низькими місцями Андрія Шкіля (87 місце), Антоніни Болюри (88), Євгена Шаго (93), Олени Бондаренко (105), Олени Шустик (127), Еліни Шишкіної (152), а також деяких інших партійців. Проте особливо Юлія Тимошенко була шокована місцями Болюри і Шаго.
98 років тому у Львові постала Головна Українська Рада
Історія |

Студенти: Стабільність подолано - руїну досягнуто!
Гаряча тема |

Близько 100 студентів протестують біля будівлі Кабінету Міністрів проти зниження розміру студентських стипендій, "Поверніть вкрадені стипендії!». Проведення акції присвячене рішенням уряду щодо зменшення студентських стипендій, відповідно до якого кожен студент втрачає 200 грн, що в підсумку дозволяє зменшити витрати державного бюджету на суму близько 52 млн грн, - передає Цензор.НЕТ. Насправді уряд забирає гроші у студентів і направляє кошти на інші джерела. Для уряду будівництво вертолітних майданчиків, корупція, тіньове фінансування виборів і т.д., є важливішим, ніж студентські стипендії і, користуючись пасивною позицією студентів щодо участі в політичному житті, влада вирішила їх обібрати, - заявляють активісти. Детальніше
Як виглядає глобальна Карта Інтернету
Наука і освіта |

Росіянин Руслан Єнікеєв створив глобальну Карту Інтернету, згрупувавши 350 тисяч сайтів з 196 країн у всіх доменних зонах відповідно до переходів користувачів між ними. "Уявіть собі, що інтернет - це Галактика, в якій планети - це сайти, згруповані між собою за кількістю зв'язків один з одним", - говорить Єнікеєв. За його словами, розмір кожної "планети" на карті вказує на відвідуваність сайту, а колір - на національну приналежність (так, світло-блакитним кольором показаний американський сегмент мережі, червоним - російський).
Сильніші мажоритарники збільшили б шанси Oб’єднаної опозиції на перемогу
Вибори |

Таку думку в коментарі ТСН.ua висловив політолог Володимир Фесенко.
Фесенко також прогнозує опозиції значні проблеми через маловідомих кандидатів у мажоритарних округах.
"Кидається в очі слабкість списку кандидатів–мажоритарників.
Тому шансів на перемогу у них практично нема. Це значно зменшує шанси Об'єднаної опозиції на загальну перемогу", - наголосив Фесенко.
Кличко нарешті зрозумів, що виграти може лише команда нових політиків, - Небоженко
Політика |

Українці - єдина нація в Європі, яка не обирає своїх національних патріотів до влади, - Левко Лук'яненко
Звернення |

Шановні українці!
Українська Республіканська партія (УРП) стала першою ластівкою у формуванні багатопартійної політичної системи в самостійній Україні. Її політична лінія формувалася з попередніх самостійницьких (націоналістичних) організацій: Української робітничо-селянської спілки (УРСС), Української групи сприяння виконанню Гельсинських угод (УГГ) та Української Гельсинської спілки (УГС), створених борцями за свободу України.