Європа почала усвідомлювати, що досі користувалась невірним враженням про Україну, - Володимир Пилипчук
Не росія винна у нинішніх нафто-газових проблемах Європи...
Бо нинішні газові та нафтові проблеми Європи є її жахливою розплатою за її ж бездумну і недалекоглядну політику загравання з росією, що вже можна сміливо назвати - небаченою для цивілізованого світу авантюрою.
Війна росії проти України... також стала можливою лише в результаті політики бездумного потурання Європи імперським замашкам нашого одвічного північного ворога... і її несміливо-мовчазної згоди на жертвоприношення України на вівтар уявного майбутнього благополуччя Європи.
|
Мінінфраструктури та Мінцифри презентували Реєстр пошкодженого та знищеного орками майна
У ньому буде зберігатись інформація про житлові будівлі та інші споруди, що були зруйновані під час російського вторгнення.
"Відбудова України - складний процес, який займе багато часу та ресурсів. Тому було важливо розпочати підготовку до відновлення якомога раніше. Ми зробили це навесні. Саме тоді ми запустили прийом заявок про пошкоджене майно у Дії. А сьогодні презентуємо реєстр, який буде зберігати цю інформацію.
У Європі вже розібралися, з ким мають справу
Взимку 22/23 у Європі буде газ який завгодно, але тільки не російський.
Коммерсант пише: "Газпром" в останній день літа повністю зупинить газопровід "Північний потік" на три дні для ремонту єдиної працюючої турбіни Siemens на компресорній станції "Портова". Ціни на газ у Європі після цієї новини підскочили до п'ятимісячного максимуму - $2,7.
Володимир Пилипчук: "Велике крадівництво" під час війни
Уряд ініціював виділення на потреби оборони та безпеки додаткових 270 млрд грн. (приблизно $8 млрд.).
Щоб ви орієнтувалися у зазначених обсягах, скажу для порівняння:
За ці кошти можна купити приблизно 80 бойових літаків з озброєнням Ф-16 і отримати повний контроль над небом України, чи виготовити більше тисячі ракет "Нептун" (з дальністю враження 300-400 км, яких випущено лише кілька з 2019 року),
Кому дістануться за безцінь українські державні активи? - Андрій Павловський
За словами відомого економіста Богдана Данилишина "чим більш розвиненою є країна, тим вищою в ній є частка держави".
Нещодавно Верховна Рада у другому читанні ухвалила законопроєкт про пришвидшену приватизацію і розпродаж державних активів під час війни.
Відповідний закон діє вже кілька місяців
Понад два місяці тому, Верховна Рада ухвалила закон, який дозволяє українській владі конфіскувати майно росіян в Україні.
Однак за цей час державні органи не подали до суду жодної заяви щодо стягнення таких активів, заявив голова Центру протидії корупції Віталій Шабунін.
Очільник ЦПК пояснив, що в рамках процедури стягнення російських активів спочатку їх блокує РНБО за поданням президента, парламенту, Кабміну, СБУ чи Нацбанку.
Гео Лерос: Як українців вирішили обікрасти під час війни
Минулого тижня був проголосований законопроект про велику приватизацію. Таке голосування під час війни - це бенкет під час чуми.
Жоден іноземний інвестор не зайде в країну, де йде війна. Тому цей закон розрахований лиш на близьке до ОП оточення президента України, яке хоче прибрати до своїх рук залишки державного майна.
Зверну увагу і на те, що за даними німецької розвідки основні звірства в Бучі, Ірпені вчинила ПВК Вагнера. Вони ж здійснили вибух у колонії, де загинуло понад 50 наших "азовців". Вагнерівці - це ті, кого відпустив Єрмак, зірвавши спецоперацію.
В Україні готується масштабна реприватизація незаконно привласненого державного майна
Державі повернуть 80 об'єктів колишнього профспілкового майна, розташованого у різних регіонах України.
Щодо багатьох із цих об'єктів ще триває досудове розслідування, але вже зараз очевидно: держмайно потрапило до приватних рук незаконно, а фактично – було вкрадено у держави: у кожного українця.
Нарощування науково-економічного потенціалу Китаю років через 10 може стати найсерйознішою загрозою для США
Про це розмірковує провідний український економіст Володимир Пилипчук.
Китай знову розширив свою недружню діяльність (як і РФ - свого часу)...
- То він розпочав новий раунд погроз Японії...
- То він відновив свої агресивні амбіції щодо Тайваню...
- А нині додумався до того, що пригрозив навіть "закрити небо" над Тайванем, якщо глава палати представників Конгресу США Ненсі Пелосі "посміє" здійснити візит до Тайваню...
Українці можуть отримати фінансову допомогу від міжнародних організацій
Її розмір становить 2220 гривень в місяць.
Оформити заяву на отримання допомоги можна дуже просто й швидко. Адже робиться це в онлайн-режимі.
Як подати заяву на допомогу від ООН
Для цього потрібно зайти на платформу єДопомога, натиснути "Виплати від міжнародних організацій", а потім – "Заповнити заявку на допомогу". У заявці просять вказати реквізити рахунку у форматі IBAN, тому радимо заздалегідь їх дізнатися.
|
|