Зеленський заявив, що наразі розкривати будь-які деталі щодо цього питання зарано.
Однак, діалог ведеться саме з тими партнерами, які дійсно готові піти на цей крок.
Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна обговорює питання відправки миротворців з партнерами. Водночас Київ не розглядатиме жодних гарантій безпеки без США. Про це він сказав під час брифінгу з прем'єр-міністром Великобританії Кіром Стармером, передає РБК-Україна.
|
Засідання проведуть на запит Словенії та США, які попередньо консультувалися з українською делегацією.
Завтра, 16 січня, відбудеться засідання Ради Безпеки ООН, на якому обговорять ситуацію в Україні у звʼязку з військовими діями РФ. Про це повідомляє Укрінформ.
Зазначається, що засідання проведуть на запит Словенії та США, які попередньо консультувалися з українською делегацією.
Генеральний секретар НАТО Марк Рютте заявив, що союзники по Альянсу мають готуватися до війни і переходити на мислення воєнного часу. Про це повідомляє "Голос Америки".
"Щоб запобігти війні, треба до неї готуватися. Настав час переходити до мислення воєнного часу, а це означає, що нам потрібно зробити нашу оборону ще сильнішою, витрачаючи більше на оборону, створюючи більше та кращі оборонні можливості", – зазначив Рютте.
Санкції спрямовані на підрив фінансових і технологічних можливостей Росії для ведення війни та обходу існуючих обмежень
Влада США запровадила нові санкції проти Росії. У санкційний пакет потрапили металургійні заводи, підприємства ОПК, банки і установи, які співпрацювали з Москвою - загалом майже 100 суб‘єктів. Про це повідомив керівник Офісу президента Андрій Єрмак у
Призер олімпіади вже пояснив свій вчинок. Він звинуватив президента Словаччини у перемозі на виборах шляхом "обману та брехні", зокрема через маніпуляції на темі війни в Україні.
На додаток до одвічних популістських обіцянок про дешеву їжу й дешевий газ, які популісти повторюють на кожних виборах, він (Пеллегріні – 24 Канал) також звинуватив свого опонента в тому, що той відправив би нас на війну в Україну, – каже Оманік.
У місії Baltic Sentry братимуть участь фрегати, патрульні літаки і морські дрони. Також військові задіють "інші передові технології".
НАТО розпочинає нову місію Baltic Sentry (Балтійський Вартовий - ред.) для гарантування безпеки інфраструктури в Балтійському морі. Про це повідомив генеральний секретар Альянсу Марк Рютте на пресконференції у вівторок, 14 січня. "Сьогодні я оголошую, що НАТО розпочинає місію Baltic Sentry. Ця військова активність під керівництвом головнокомандувача Об'єднаних збройних сил НАТО в Європі Крістофера Каволі є частиною зусиль зі зміцнення присутності та спостереження на морі за ключовими зонами для нашого Альянсу", - заявив він.
Київ розглядає це як одну з безпекових гарантій.
Президент України Володимир Зеленський обговорив із французьким лідером Емманюелем Макроном розміщення іноземних військ на українській території.
Як повідомив президент у своєму Telegram-каналі, під час телефонної розмови вони детально обговорили ситуацію на полі бою та успіхи Сил оборони в Курській операції.
Рютте стурбований ситуацією з безпекою в Європі. Він вважає, що ЄС має посилити оборонну промисловість, а НАТО - уникати бар'єрів між союзниками.
Генсек НАТО Марк Рютте вважає, що майбутнє світової безпеки залежить від результату російсько-української війни. Аби досягти стійкого миру, необхідно збільшити військову допомогу Україні. Про це йдеться у його заяві в Європейському парламенті.
За словами Рютте, Росія прискорює кампанію з дестабілізації за допомогою атак на інтернет-кабелі, замахів на вбивство та актів саботажу проти країн НАТО.
За словами колишнього прем’єр-міністра Великої Британії, вторгнення Путіна зробило членство України в Альянсі моральним і стратегічним імперативом.
Довгостроковий мир в Україні неможливий без надання Києву членства в НАТО. Про це в інтерв’ю литовському виданнюDelfi заявив колишній прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон.
За його словами, до початку повномасштабного вторгнення Росії Україна не могла реально розраховувати на членство в НАТО в найближчому майбутньому, оскільки "реальність була така, що французи були дуже проти, німці були дуже проти, не кажучи вже про угорців та інших".
Синоптикиня Наталка Діденко повідомила, скільки в Україні протримається холодна погода.
За її прогнозом, похолодання очікується ще кілька днів. Морозна погода очікуватиметься переважно увечері, вночі та вранці.
“Із найближчих днів морозна лінія спуститься найнижче у ніч на 14-те січня, очікується в Україні -4-9 градусів. Одненька ніч”, – зауважила Діденко.
Публічна активізація засновника легендарного «Азова» породила нову хвилю чуток про «скоро вибори»
У великому інтерв’ю американському подкастеру Лексу Фрідману Володимир Зеленський вкотре повторив: проведення виборів у нинішніх умовах не є можливим. Утім невизначена перспектива не заважає соціологам і псевдосоціологам брати замовлення зацікавлених гравців і робити електоральні заміри і… вдаватися до скандальних маніпуляцій.
|
|