ВОЛЯ НАРОДУ: громадсько-політичний портал - Політика
Воля народу: громадсько-політичний портал




 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Календар
У 2022-му відзначаємо такі знаменні дати:
12 січня - 115 років з дня народження Сергія Корольова, першого головного конструктора ракетно-космічних систем (1907-1966)
17 лютого - 130-річчя з дня народження Йосифа Сліпого, глави УГКЦ (1892-1984)
18 лютого - 70-річчя з дня народження Джеймса Мейса, дослідника Голодомору в Україні (1952-2004)
22 серпня - 30-річчя передачі повноважень від УНР сучасній Україні

30 листопада - 20 років з дня створення Демократичного об'єднання "Українська Національна Рада" (УНРада)
3 грудня - 300-річчя Григорія Сковороди,  українського філософа (1722-1794)
24 грудня - 85-річчя В'ячеслава Чорновола (1937-1999)









Політика

Надію Савченко возили до бойовиків "днр" у коробці з "гуманітаркою", - нардеп Ігор Мосійчук

Ховав у коробці з "гуманітаркою": Нардеп розповів, як Рубан возив Савченко контрабандою до Захарченка
Про це народний депутат від Радикальної партії Ігор Мосійчук заявив в ефірі телеканалу ZIK, передають "Патріоти України".
"Можу стверджувати, що свого часу, коли Надія Савченко потрапила на територію "днр", її туди завіз у коробці з гуманітарним вантажем Рубан. За що його власне позбавили права на перетин лінії розмежування. Це мені відомо, це дійсно факт", - розповів він.
 

Луценко підозрює "Український вибір" Медведчука у намірі здійснити держпереворот в Україні (+ВІДЕО)

Партія "Український вибір", яку очолює кум президента РФ Віктор Медведчук, може бути мізковим центром глобального плану зі зміни, або усунення конституційного ладу в Україні
Про це Генеральний прокурор Юрій Луценко заявив 26.03.2018 в ефірі телеканалу ICTV, повідомляє прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган.
"У нас є запитання до діяльності "Українського вибору" як центру антиукраїнської пропаганди. За 2 тижні до подій із затриманням Рубана та Савченко СБУ, військова прокуратура та кримська прокуратура ліквідували декілька антиукраїнських кубел,
 

Трагедія в Кемерово була зумовлена, чекаємо трагедій далі, - експерт

Наскільки гірко дивитися на трагедію в ТРК міста Кемерово. Загибель десятків дітей, вона була вже визначена
Зумовлена руйнуванням єдиної системи пожежної охорони країни, з передачею її з МВС в МНС, як і іншими ліберальними нововведеннями.
Так вважає російський експерт Сергій Єпишин, про це він пише в "Ехо Москви".
 

Лавров втомився і хоче піти у відставку

ЗМІ назвали можливих наступників 
Його пост може зайняти один з чинних заступників міністра.
Сергій Лавров уже кілька років хоче залишити посаду, яку він займає з 2004-го року, через втому.
Але на наполегливе прохання президента РФ Владіміра Путіна він допрацював до президентського виборів.
Про це повідомляє RTVI з посилання на свої джерела.
 

Ефективний механізм влади зруйнований безсистемністю, непрофесіоналізмом і жадібністю, - Юлія Мостова

Остеопороз державного каркаса та кадрове недокрів'я — один із викликів, на які доведеться відповідати новій владі через рік
Ні дії Савченко, ні дії влади не наближають Україну до вирішення її проблем.
Силове захоплення влади передбачає зміну голови, яка почне віддавати інші команди владному тілу. А в наші дні цього тіла, практично, немає. Ефективний механізм влади зруйнований безсистемністю, непрофесіоналізмом і жадібністю.
 

Серіал із Савченко - це димова завіса набагато страшніших, жахливіших процесів, - Наталя Дзюбенко-Мейс

Наталя Дзюбенко-Мейс: ЩО ЗА ДИМОВОЮ ЗАВІСОЮ
Надія Савченко – для мене від початку продукт медійний. Телекартинку з нею постійно показували з Росії, з іншими в'язнами Мордора так не церемонилися. За димовою завісою патріотизму - груба, неінтелігентна, неграмотна істота. Море амбіцій, нуль інтелекту. Лозунги, кліше. І - всезагальна закоханість, медійний гул, політична тріскотня.
 

Керівництво держави погане, але силовий шлях буде крахом усіх надій, - колишній керівник СБУ

Народ сміється над силовиками у справі Савченко, тому що раніше наслухався від них казок
Генерал-майор у запасі, колишній заступник начальника СБУ Віктор Ягун про "справу Савченко"
У всій цій історії з Надією Савченко і Володимиром Рубаном мені не подобається тільки одне: що фактично СБУ спровокувала цей злочин. Ось в чому найбільша проблема. Я маю на увазі і незаконний обіг зброї, і ці Надіні розмови.
 

Кнут Берг: Ініційовані Порошенком "північноатлантичні поправки" до Конституції України - нонсенс

Захід не визнає прзбавлених сенсу "північноатлантичних поправок" до української Конституції, - європейський експерт
Ні керівництво НАТО, ні відповідні поради Євросоюзу не стануть визнавати легітимності поправок і змін до української Конституції, які на законодавчому рівні передбачають закріплення євроінтеграції Києва і його якнайшвидший вступ в Альянс.
 

У історії з Савченко гібридний сценарій, який писався в СБУ і в ФСБ, - журналіст

Дивним виглядає увесь процес перетворення попелюшки в принцесу, яка майже через три року знову стала попелюшкою, - журналіст Микола Нагорний
Різниця лише в одному: раніше вона перебувала у московській в'язниці, а зараз - в українській. Що це? Спецоперація силових структур з головною дійовою особою в ранзі Героя України?
 

Захід може добити недодержаву Путіна у найближчі шість тижнів, - російський політолог

Як Захід добиватиме недонаддержаву Путіна, що перейшла "червону лінію": "Усе визначиться у найближчі шість місяців або навіть шість тижнів", - Андрій Піонтковський
Отруєння колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля і його дочки у Великобританії було сигналом від президента РФ Володимира Путіна, що він готовий використовувати проти Заходу зброю масового ураження.
 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні3235
mod_vvisit_counterВчора3677
mod_vvisit_counterЦього тижня6912
mod_vvisit_counterМинулого тижня28138
mod_vvisit_counterЦього місяця57634
mod_vvisit_counterМинулого місяця179236
mod_vvisit_counterЗа весь час27849114