"Ми побачили фінансових порушень на 418 млн. 124 млн грн - кошти, які, скажімо так, зникли", - Голова Держаудитслужби
Комплексний аудит державного фонду, призначеного для протидії поширення й лікування коронавірусу, виявив факт прямого розкрадання на суму 124 млн грн, тоді як самих фінансових порушень, більшість з яких не є кримінально караними діяннями, нараховується на 400 млн грн
Про це розповів голова Державної аудиторської служби Геннадій Пліс, передає Еспресо.TV.
|
Що робити із "Дельтою"?
Апарат Радбезу зібрався сьогодні на термінове засідання через загрозу поширення смертельного штаму.
В Олександрівській лікарні Києва перебуває двоє людей, у яких підтвердився індійський штам коронавірусу.
Про це йшлося у сюжеті випуску ТСН.19:30 за 23 червня 2021 року:
ВООЗ: “Дельта”, який уперше виявили в Індії, стає домінуючим варіантом у світі
Варіант COVID-19 "Дельта" стає домінуючим варіантом у світі.
Джерело: Reuters з посиланням на головного наукового співробітника Всесвітньої організації охорони здоров'я Сум'ю Свамінатан на пресконференції
Пряма мова Свамінатан: "Варіант Delta впевнено рухається до того, щоб стати домінуючим варіантом у всьому світі через його підвищену заразність".
Карантин в Україні можуть продовжити на весь літній період
Таку можливість розглядають у Міністерстві охорони здоров'я.
Відомство передасть цю пропозицію уряду. Таку заяву очільник МОЗ Віктор Ляшко зробив на засіданні 9 червня.
За словами Ляшка, продовження карантинних обмежень варто розглянути, адже наразі Україна ще не подолала коронавірус COVID-19.
Варіант "Дельта" може бути на 30-100% більш поширюваним, ніж так званий варіант "Альфа"
Міністр охорони здоров'я Великої Британії Метт Генкок заявив, що варіант коронавірусу "Дельта", мабуть, приблизно на 40% більш заразний – аніж варіант, який "Дельта" замінив.
Джерело: The Guardian
Деталі: Передача варіанту "Дельта" розглядалася як центральний фактор при прийнятті рішення про те, чи знімати більшу частину обмежень, що залишилися в Британії через два тижні,
За останніми даними британських спецагентів, цілком ймовірно, що пандемія почалася саме з витоку коронавірусу з китайської дослідницької лабораторії
Джерело: The Sunday Times
Деталі: Розвідслужби Великої Британії переглянули версію походження вірусу SARS-CoV-2, який викликає коронавірусну інфекцію.
На заході Франції виявили новий кластер (скупчення або група людей, що мають спільні джерела зараження) рідкісного варіанту коронавірусу
Джерело: DW
Деталі: До 27 травня було підтверджено 37 випадків інфікування, більшість з них – в комуні Ньор.
Йдеться про той же різновид вірусу, спалах якого було зафіксовано минулого тижня в Бордо, поки неясно, чи є зв'язок між цими двома кластерами.
Співробітники розвідки США інформували Білий дім, що в їхньому розпорядженні є ще недосліджені дані, пов'язані з джерелом пандемії коронавірусу
Таку новину негативно сприйняли в Китаї.
Про це йдеться в матеріалі The New York Times. У ньому журналісти посилаються на заяви високопоставлених чиновників із американської адміністрації.
Мінімальний ризик заразитися коронавірусом – у літаку. Це пов'язано з кратністю повітрообміну
Таку заяву в ефірі телеканалу "Україна 24" зробив глава Національної експертної групи з інфекційного контролю, лікар-епідеміолог Андрій Александрін. Він пояснив, що йдеться про час, за який протягом години повністю змінюється повітря.
"Є таке поняття, як "кратність повітрообміну", це час, за який протягом години повітря повністю змінюється. Для лікувальних установ кратність повітрообміну має дорівнювати від 6 до 12, у літаках вона – 60.
COVID-19 передається аерозольним шляхом з потоками повітря на великі відстані
Про це з посиланням на найстаріший і найавторитетніший лондонський журнал "The Lancet" розповів доктор Комаровський.
Він сказав, що попереджав про такий шлях роповсюдження коронавірусу ще рік тому.
Доктор Комаровський: 15 квітня найстаріший і найавторитетніший лондонський журнал "The Lancet" опублікував матеріал про нові шляхи поширення коронавирусної інфекції.
|
|