ВОЛЯ НАРОДУ: громадсько-політичний портал - Головна
Воля народу: громадсько-політичний портал




 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Календар
У 2022-му відзначаємо такі знаменні дати:
12 січня - 115 років з дня народження Сергія Корольова, першого головного конструктора ракетно-космічних систем (1907-1966)
17 лютого - 130-річчя з дня народження Йосифа Сліпого, глави УГКЦ (1892-1984)
18 лютого - 70-річчя з дня народження Джеймса Мейса, дослідника Голодомору в Україні (1952-2004)
22 серпня - 30-річчя передачі повноважень від УНР сучасній Україні

30 листопада - 20 років з дня створення Демократичного об'єднання "Українська Національна Рада" (УНРада)
3 грудня - 300-річчя Григорія Сковороди,  українського філософа (1722-1794)
24 грудня - 85-річчя В'ячеслава Чорновола (1937-1999)









PostHeaderIcon Будинок професора Олега Соскіна облили кров'ю

   Гаряча тема
Олегу Соскіну, голові Української Національної Консервативної партії, під двері будинку підкинули свинячу голову, а сам будинок облили кров’ю
Крім того, на адресу професора надходять листи із погрозами. Як відомо, Олег Соскін системно, послідовно виступає за негайне очищення України від правлячого режиму бандократії, за усунення від влади Януковича, Азарова і Партії регіонів.
"А що би було з Януковичем, якби йому під двері підкинули свинячу голову, а будинок облили кров’ю? Адже він, схоже, боїться навіть коли люди просто наближаються до Межигір’я, а від киненого яйця просто впав у колаптоїдний стан.
 

PostHeaderIcon Текст Угоди про асоціацію з ЄС почули у Верховній Раді

   Політика
Комітет Верховної Ради з питань євроінтеграції оприлюднив робочий переклад тексту Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.
Більшу частину тексту становлять розділи, присвячені економічному співробітництву. Загалом у проекті Угоди 7 розділів, що загалом містять 486 статей.
Окрім загальних принципів документ містить розділи Політичний діалог та реформи, політична асоціація, співробітництво та конвергенція у сфері зовнішньої та безпекової політики, Юстиція, свобода та безпека,
 

PostHeaderIcon Народні депутати прийшли в парламент зі зброєю

   Гаряча тема
Народні депутати України Андрій Парубій, Олег Медуниця та Юрій Вознюк сьогодні під стінами Верховної Ради продемонстрували журналістам зброю, з якої бандити стріляли в жителів села Чаусове-2 під Первомайськом.
У коментарі НікВесті Андрій Парубій повідомив, що дану помпову рушницю нападники залишили після себе на місці перестрілки, а жителі села вже передали йому.
-Ми не довіряємо місцевій міліції, де б цей важливий речовий доказ напевно загубився б, і тому не стали передавати знайдену зброю правоохоронцям у Первомайську, - додав Андрій Парубій.  Детальніше
 

PostHeaderIcon Сьогодні відкривається доступ до електронних архівів Тараса Шевченка

   Культура і духовність
Сьогодні на сайті Національного музею Тараса Шевченка відкривається доступ до електронного архіву документів, пов’язаних із постаттю Тараса Шевченка.
У розділі "Віртуальний архів" будуть розміщені 138 оцифрованих архівних справ із фондосховищНаціонального музею Тараса Шевченка.
Серед унікальних документів буде представлено метричну книгу 1795 року із записом про народження майбутнього поета, екзаменаційні списки із Академіїмистецтв в Санкт-Петербурзі, протоколи допитів, листування чиновників, тощо. Реалізація проекту зайняла приблизно 1 місяць, - інформує day.kiev.ua.
 

PostHeaderIcon Україна на межі фінансово-економічного краху, - експерт

   Економіка і бізнес
2013 рік: фінансовий колапс України, - Олег Соскін  
Українська держава, як виглядає, сьогодні функціонує лише за рахунок зовнішніх і внутрішніх запозичень. Всі економічні і фінансові показники свідчать про повний крах вже не просто правлячого режиму чи Партії регіонів або Януковича та уряду Азарова, а просто про крах держави Україна, про крах всього українського народу, української нації. Мова йде про економічний, соціальний крах, після якого настане і політичний, геополітичний і геоекономічний крах країни, - йдеться у статті відомого політолога і економіста Олега Соскіна.
 

PostHeaderIcon Потрібно формалізувати суспільну дискусію і зробити її продуктивною

   Громадянське суспільство
Найпродуктивніша цінність нових громадських ініціатив у тому, що рушіями опозиційного дискурсу повинні стати особи, які не дискредитували себе участю в управлінській політиці минулих літ. Мова про експертів й моральних авторитетів, які жодного дня не були на чиновницьких посадах.
Хтось справедливо зауважить, що "Третю республіку" створив Юрій Луценко з польовими командирами Майдану. Це факт, але основна їхня місія в даному випадку – формалізувати дискусійне середовище та започаткувати процес продуктивної дискусії, - йдеться у статті на "Українській правді".  Детальніше
 

PostHeaderIcon Накопичувати собі на пенсію зможуть лише українці віком до 35 років

   Економіка і бізнес
Українці перейдуть на нову систему після того, як буде закритий дефіцит бюджету Пенсійного фонду.
Система страхових внесків до Накопичувального пенсійного фонду, за якої кожен самостійно заробляє собі пенсію, буде введена для українців віком до 35 років.
Новий порядок запрацює з наступного року після покриття дефіциту бюджету Пенсійного фонду. Остаточна дата ще не визначена, повідомили в Департаменті надходження доходів ПФ.
Всім учасникам накопичувальної системи необхідно буде робити внески до пенсійного страхування. Інф.: domik.net
 

PostHeaderIcon Перевантажені авто додатково сплачуватимуть за користування українськими дорогами

   Гаряча тема
Кабінет міністрів України схвалив з доопрацюваннями законопроект, що передбачає платне користування дорогами для перевантажених автомобілів.
В уряді також пропонують суттєво збільшити штрафи за порушення габаритно-вантажних нормативів. Зокрема штрафи за окремі порушення для водіїв зростуть майже вдвічі - до 1700 гривень, а для власників і відповідальних посадових осіб - у десять разів, до 17 тисяч гривень.
 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні2743
mod_vvisit_counterВчора4119
mod_vvisit_counterЦього тижня26704
mod_vvisit_counterМинулого тижня32748
mod_vvisit_counterЦього місяця19818
mod_vvisit_counterМинулого місяця148718
mod_vvisit_counterЗа весь час26378065