27 листопада 1960 року народилася Юлія Тимошенко
Гаряча тема |

11 жовтня 2011 року суд визнав Тимошенко винною за ч. 3 ст. 365 Кримінального кодексу (перевищення влади та службових повноважень) і її було засуджено до 7 років ув'язнення із забороною займати державні посади протягом 3-х років.
Юлія Тимошенко залишається в Україні найрейтинговішим опозиційним політиком.
Провідні українські правники, переважна більшість українців та міжнародне співтовариство вважають Тимошенко політв'язнем.
|
Гаряча тема |

Інвестиції в готель, побудований з нуля, склали близько 17 мільйонів доларів. Готель 11 Mirrors розташовується в компактному 11-поверховому будинку в самому центрі Києва. Він має у своєму розпорядженні 49 номерів, 20 з яких класу люкс, невеликий ресторан.
Детальніше...
Зараз потрібно згуртуватися всім, хто відчуває себе українцем, - Мирослав Симчич
Виступи |

Зараз потрібно згуртуватися всім, хто відчуває себе українцем. Про це заявив у Львові політв’язень, сотенний УПА Мирослав Симчич.
Він підкреслив, що боротьба до повної перемоги не завершена. "Запорізька Січ і УПА – це одиниці, яким нема аналогів у цілому світі. УПА – це була держава без держави, яка впродовж десятиліття вела боротьбу із московською системою. Ми будемо продовжувати боротьбу далі до повної перемоги, бо державу маємо, але в нашій структурі є більшовицька номенклатура, яка розкрадає нашу державу", – сказав Мирослав Симчич.
Він також зазначив, що все, що було здобуто за роки незалежності, втрачено за останні роки. "Небезпека для нашої країни зараз велика. Тепер потрібно згуртуватися всім, хто відчуває себе українцем", – переконаний Мирослав Симчич. Інф.: "За вільну Україну+"
Українку коронували в Палаці республіки
Гаряча тема |

Конкурс "Місіс Європа 2012" завершився 25 листопада фінальним шоу в Палаці республіки в Мінську. Головний приз - корона зі справжніх коштовних каменів - дісталася українці Олені Мозолевій (фото: Reuters). Протягом семи днів заміжні красуні боролися за звання найкрасивішої, найрозумнішої, найуспішнішої і наймилосерднішої.
Українському бізнесу варто придивитися до Нідерландів - країни нових можливостей
Економіка і бізнес |

Кажуть, очі - дзеркало душі... Перефразувавши старе російське прислів'я на новий лад, можемо сміливо стверджувати: "Спосіб ведення бізнесу є відображенням характеру його власника".
З цим неможливо не погодитися. Наш характер, наш досвід і звички, накладають свій відбиток на все, чим ми займаємося - від вишивання хрестиком до створення транснаціональної корпорації. На жаль, ми не завжди чинимо згідно з нашим досвідом або заради авторитетних людей, іноді ми просто слідуємо модним тенденціям чи "купуємося" на яскраву упаковку реклами. Сфера бізнесу не стала винятком.
Щоб покінчити з кнопкодавством, спікеру достатньо однієї хвилини, - Кармазін
Політика |

Для забезпечення персонального голосування народних депутатів Верховної Ради достатньо розпорядження спікера. Литвину, якби він не боровся за свою посаду, знадобилася б усього-на-всього одна хвилина, щоб із цим питанням покінчити. Про це у коментарі Тиждень.ua заявив народний депутат від НУНС Юрій КАРМАЗІН.
"У нас є чітка норма Конституції (ст. 84, ч.3), яка передбачає, що всі голосують особисто. Тому мова йде тільки про те, виконувати Конституцію, чи не виконувати", - наголошує він.
Порошенко виступив проти дикунства
Культура і духовність |

Нагадаємо, що ЗМІ і, зокрема, "Воля народу", раніше повідомляли, що найвідоміші вітчизняні кондитерські бренди (крім, хіба що "Світоча") відмовляються від написів українською мовою на обгортках кондитерських виробів, що є проявом дикунства. Так, президент кондитерської корпорації “Roshen” В'ячеслав Москалевський нещодавно публічно заявив, що україномовні написи на їхніх виробах замінено на російськомовні з метою економії.
Як повідомив засновник компанії Петро Порошенко на своїй сторінці у Facebook, за його ініціативою Рада директорів Roshen прийняла рішення повернути на цукерки цього бренду українську мову.
"Свобода" – поки що єдина в українському парламенті політична партія європейського типу, – вчений
Політика |

Про європейські принципи демократії зараз говорить кожен, а особливо той, хто в Європі не бував або приїжджав як турист.
Я не політик, я вчений. І роками працюючи з французькими колегами над спільними проектами, я не міг бути осторонь політичного життя цієї країни, колиски світової демократії…Шляхом простих порівнянь, я прихожу до висновку, який для багатьох буде несподіваним. Я стверджую, що "Свобода" – поки що єдина в українському парламенті політична партія європейського типу, - пише доктор біологічних наук Олександр Демченко (на фото) у своїй статті на Українській правді.