ВОЛЯ НАРОДУ: громадсько-політичний портал - Головна
Воля народу: громадсько-політичний портал




 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Календар
У 2022-му відзначаємо такі знаменні дати:
12 січня - 115 років з дня народження Сергія Корольова, першого головного конструктора ракетно-космічних систем (1907-1966)
17 лютого - 130-річчя з дня народження Йосифа Сліпого, глави УГКЦ (1892-1984)
18 лютого - 70-річчя з дня народження Джеймса Мейса, дослідника Голодомору в Україні (1952-2004)
22 серпня - 30-річчя передачі повноважень від УНР сучасній Україні

30 листопада - 20 років з дня створення Демократичного об'єднання "Українська Національна Рада" (УНРада)
3 грудня - 300-річчя Григорія Сковороди,  українського філософа (1722-1794)
24 грудня - 85-річчя В'ячеслава Чорновола (1937-1999)









PostHeaderIcon Влада обезголовлює український Чорноморський флот

   Політика
Влада здає Крим. Лебедєв наказав терміново виводити український флот із Севастополя, - "Свобода"
Міністр оборони України Павло Лебедєв підписав термінову директиву про переведення штабу Військово-морських сил Збройних Сил України із Севастополя до Києва. Про це заявив народний депутат від ВО "Свобода", член парламентського комітету з питань національної безпеки і оборони Юрій Сиротюк, передає Цензор.НЕТ з посиланням на "Главком".
 

PostHeaderIcon Із 16 липня підвищилися тарифи на перевезення пасажирів залізничним транспортом

   Гаряча тема
Із сьогоднішнього дня підвищилися тарифи на перевезення пасажирів залізничним транспортом у внутрішньому та міжнародному сполученнях
Про це повідомляє прес-служба "Укрзалізниці". Ціни на проїзд змінено на білети для всіх категорій вагонів, окрім СВ, вагонів поїздів Інтерсіті+ та приміських поїздів, - повідомляє "Українська правда".
"Вартість подорожі залізницею у внутрішньому сполученні підвищилася на 10%. У міжнародному сполученні вартість збільшилася на 5% лише квиткової частини, що є однією із складових вартості проїзду.  Детальніше
 

PostHeaderIcon В українців конфісковуватимуть автомобілі

   Гаряча тема
У автовласників України можуть відбирати авто, які розцінять як небезпечні для екології.
Таким чином, влада має намір боротися з транспортними засобами, вік яких перевищує 15 років.
Документ, що передбачає таку процедуру, прийнятий Верховною Радою.
Також встановлений податок на утилізацію машин.
Хто і як визначить ступінь екологічної загрози - невідомо. Про це в документах не сказано.
 

PostHeaderIcon У Києві викрили будівельну аферу

   Економіка і бізнес
ТОВ "ІБК Центробуд" продавало квартири в недобудованій багатоповерхівці в парку Пушкіна без будь-якої дозвільної документації.
Як з'ясували репортери телеканалу "НТН", компанія, що називає себе забудовником пропонувала потенційним клієнтам квартири за низькими цінами в прилеглому до центру міста районі - вулиця Дегтярівська, 25-а.
Однак, як відзначають опитані знімальною групою телеканалу покупці, в "ІБК Центробуд" під різними приводами відмовлялися продемонструвати необхідну документацію будівництва, зокрема, право власності на земельну ділянку.
 

PostHeaderIcon Став відомий список учасників конкурсу "Нова хвиля-2013"

   Культура і духовність
Вже зовсім скоро, а точніше 23 липня у латвійському місті Юрмала стартує одна з найбільш важливих і масштабних музичних подій літа - 12-й міжнародний конкурс молодих і талановитих виконавців популярної музики "Нова хвиля". Вже відомо, що всі учасники приїхали до Юрмали. Тепер вони будуть активно репетирувати на сцені концертного залу "Дзінтарі".
 

PostHeaderIcon Колесніченко слугує іншим державам і отримує від них нагороди

   Політика
Регіонал отримав нагороду за визнання геноциду поляків
Депутата від Партії регіонів Вадима Колесніченка в Польщі нагородили Хрестом пам'яті жертв геноциду. Він звинувачує ОУН-УПА у злочинах на Волині. Про це повідомляє LB.ua з посиланням на прес-службу політика.
"Вадим Васильович був нагороджений Хрестом пам'яті жертв геноциду та Дипломом Польського Комітету Вшанування Пам'яті Жертв Геноциду, вчиненого ОУН-УПА по відношенню до польського населення Східних Кресів за участь та підтримку увічнення пам'яті жертв. Нагороди вручав прес-адмірал Генріх Калиневськи, учасник першої польської армії", - йдеться у повідомленні.
 

PostHeaderIcon За що затримали журналіста Тараса Чорноівана?

   Гаряча тема
На місці Тараса Чорноівана міг бути будь-який інший журналіст! Сьогодні він - завтра ти
Сьогодні журналісту приписують вимагання, завтра підкинуть йому наркотики... а все через скандальну статтю, які він написав. От як у нас борються зі свободою слова. "Герої" публікацій зі шкіри лізуть, щоб прибрати з дороги невигідну ціль, яка плутається у них під ногами. Запитайте, хто замовник, щоб Тараса Чорноівана позбавили волі? А ви прочитайте останні випуски газети "Тарасова правда", тоді питання зникнуть самі собою.
 

PostHeaderIcon Режим робить ставку на розбрат, на розгубленість, на інстинкт, - Юрій Макаров

   Політика
Це може означати перспективу не нового Майдану, а нової Врадіївки у всеукраїнському масштабі
Досі біло-синьо-червоні практикували ксенофобію – а як ще назвати питому, принципову, послідовну, агресивну антиукраїнськість? – тільки всередині країни. Тепер їх потягло на міжнародний масштаб. Можливо, якийсь практичний сенс у цьому є, за кордоном лише знижуть плечима й вирішать: розбирайтеся самі у своїй божевільні! Саме те, що треба. Тільки українці навряд чи подарують зрадникам їхній цинізм.
Про це розмірковує у Тиждень.ua Юрій Макаров.
 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні628
mod_vvisit_counterВчора8441
mod_vvisit_counterЦього тижня629
mod_vvisit_counterМинулого тижня32402
mod_vvisit_counterЦього місяця26144
mod_vvisit_counterМинулого місяця148718
mod_vvisit_counterЗа весь час26384391