
Київрада затвердила програму розвитку єдиного паркувального простору у столиці до 2015 року.
Програма передбачає створення в столиці понад 22,5 тисячі додаткових паркувальних місць.
Згідно з розробленим КП "Київтранспарксервіс" документом, створювати парковки планувалося на проїжджій та тротуарній частинах та відокремлених просторах, а також облаштувати "перехоплюючі" майданчики, паркінги та екопарковки, які є нововведенням в організації парковок.