
Так прокоментував відомий економіст і політик Володимир Пилипчук фінансування Ринатом Ахметовим військово-патріотичних українських таборів "Пласту" в Донецьку та Львові.
"Лід рушив... Першим з олігархів "пішов" Ахметов і почав "розкладати яйця" в різні корзини... Його нюх, що добре натренований на ДАНЄЦКІХ, йому починає підказувати, що пора орієнтуватися на бандерівців, щоб не запізнитися ???... Як відреагують "богообрані" мільярдери? Далі будуть відливати 700 кілограмові мінори з золота і відправляти в землю обітовану, чи також звернуть увагу на обездолених ними українських дітей?