
Президент України Віктор Янукович обіцяє жорстко карати чиновників, які використовують службове становище в особистих інтересах. Про це він сказав, виступаючи на засіданні Ради вітчизняних та іноземних інвесторів.
"Я буду приймати жорсткі рішення щодо чиновників - незалежно від їх політичного забарвлення, які зловживають повноваженнями і владою в особистих інтересах", - сказав президент.