Страх і ненависть сіють на Оболоні кандидати в нардепи Столар і Білецький
Сьогодні вночі в Києві, на Оболоні відбулася сутичка між групами прибічників кандидатів у народні депутати: Вадима Столара з одного боку та Андрія Білецького – з іншого. На місці пригоди міліцією було виявлено автомати Калашникова.