На лівому березі Херсонщини, у тимчасовій окупації, люди кинуті росіянами напризволяще.
Прем’єр-мінстр України Денис Шмигаль звернувся до керівництва ООН, Міжнародного комітету Червоного Хреста та інших міжнародних гуманітарних організацій щодо підриву російськими військами дамби Каховської ГЕС. Про це він повідомив у своєму Telegram-каналі.
За його словами, внаслідок цього жахливого теракту затоплені десятки населених пунктів. Українська влада організувала евакуацію із контрольованої нею території Херсонщини. Однак на лівому березі, у тимчасовій окупації, люди кинуті росіянами напризволяще: сотні будинків буквально зникли під водою, люди вимушені власними силами залишати затоплені домівки, а хто не здатний — опинився у пастці стихії.
«Міжнародні гуманітарні організації мають негайно втрутитися. Ми закликаємо взяти на себе евакуацію людей з окупованих росіянами територій Херсонщини. Маємо врятувати життя людей, яких окупанти прирекли на смерть», — наголосив Шмигаль.
Президент України Володимир Зеленський також розкритикував реакцію на підрив ГЕС міжнародних організацій, які мали б опікуватись життями людей.
Міський голова тимчасово окупованих росіянами Олешок Херсонської області Євген Рищук повідомив, що отримав підтверджену інформацію про перших загиблих громадян у місті внаслідок знищення Каховської гідроелектростанції та масштабного підтоплення.

Інф.: Дзеркало тижня

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити