altІнф. Волі народу

22 січня на Софійській площі пройшов багатотисячний Всеукраїнський мітинг з нагоди свята Соборності.
На жаль, впали у вічі, принаймні, три гнітючі моменти, які применшили відчуття величного свята:

- поодинокі державні прапори загубилися серед сотень партійних «колорів», що перетворило мітинг на передвиборну акцію. Об’єднана опозиція навіть у святий День Соборності "забула" про символ національної єдності – державний синьо-жовтий стяг! Змагання політичних партій за принципом «чиїх прапорів більше» є свідченням низького рівня їхньої політичної свідомості.

- поведінка лідерів вражала своєю пихатістю, самозвеличенням, красуванням перед телекамерами, самозакоханістю, підкресленою зверхністю до «малих українців», які їх створили і продовжують це робити. Над цим варто замислитись не лише політикам, а й простим громадянам України.

-  лідери опозиційних партій не згадали про IV-й Універсал, що був проголошений на Софійській площі 22 січня 1918 р., чим «підіграли» владі і  продемонстрували свою національну незрілість. Поки еліта України не знатиме справжніх витоків нашої Незалежності, доти Україна залишиться під політичним та ідеологічним пресом Росії і не зможе до кінця подолати постколоніальний синдром та комплекс меншовартості.

Отже, що це? Неосвіченість партійних лідерів чи їхня свідома позиція? Якщо перше, то їм ще треба багато чому вчитися, визнавати свою слабкість і цим ставати сильнішими. Якщо друге, то це – політичний фарс і зрада народові.
 

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити