altІнф. Волі народу

22 січня на Софійській площі пройшов багатотисячний Всеукраїнський мітинг з нагоди свята Соборності.
На жаль, впали у вічі, принаймні, три гнітючі моменти, які применшили відчуття величного свята:

- поодинокі державні прапори загубилися серед сотень партійних «колорів», що перетворило мітинг на передвиборну акцію. Об’єднана опозиція навіть у святий День Соборності "забула" про символ національної єдності – державний синьо-жовтий стяг! Змагання політичних партій за принципом «чиїх прапорів більше» є свідченням низького рівня їхньої політичної свідомості.

- поведінка лідерів вражала своєю пихатістю, самозвеличенням, красуванням перед телекамерами, самозакоханістю, підкресленою зверхністю до «малих українців», які їх створили і продовжують це робити. Над цим варто замислитись не лише політикам, а й простим громадянам України.

-  лідери опозиційних партій не згадали про IV-й Універсал, що був проголошений на Софійській площі 22 січня 1918 р., чим «підіграли» владі і  продемонстрували свою національну незрілість. Поки еліта України не знатиме справжніх витоків нашої Незалежності, доти Україна залишиться під політичним і ідеологічним пресом Росії і не зможе до кінця подолати постколоніальний синдром і комплекс меншовартості.

Отже, що це? Неосвіченість партійних лідерів чи їхня свідома позиція? Якщо перше, то їм ще треба багато чому вчитися, визнавати свою слабкість і цим ставати сильнішими. Якщо друге, то це – політичний фарс і зрада народові.
 

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh