Президент США Дональд Трамп недоречно використав фото з Майдану у своїй передвиборчій рекламі
На офіційній офіційній сторінці президента США Дональда Трампа у Facebook розміщена фотографія з Революції Гідності, підписана словами "хаос і насильство".
З офіційної сторінки президента США Дональда Трампа в Facebook розповсюдили рекламне оголошення, на якому фотографія з Революції Гідності ілюструє слово "хаос і насильство".

Про це повідомляють #Букви.
У вівторок, 21 липня, з офіційної сторінки президента США Дональда Трампа у Facebook були опубліковані передвиборні рекламні пости зі слоганом “Громадська безпека або хаос та насильство”.
При цьому як ілюстрацію “порядку” було використано фото Дональда Трампа, який спілкується з правоохоронцями в спокійній обстановці. “Хаос” ілюструє зображення протестувальників, що оточили поліціянта, який лежить на землі.

Реверсивний пошук зображення праворуч показує, що це фото було зроблено 18 лютого в 2014 року в Києві. На знімку учасники Революції Гідності намагаються вирвати палицю з рук поліціянта. Автор фото — Мстислав Чернов. Він опублікував знімок у Вікіпедії через рік після подій.

Про те, що знімок не має відношення до США, свідчать і шеврони на формі поліціянта з написом “Внутрішні Війська України”. ВВУ — військове формування з правоохоронними функціями, що входило у систему Міністерства внутрішніх справ України і існувало з 11 січня 2000 року по 12 березня 2014 року.

Рекламні оголошення Трампа, в яких було використано фото з України, були опубліковано в трьох варіантах, які відрізнялися супроводжуючим текстом:

“Допоможіть забезпечити, щоб цінності пролайф (рух проти абортів — ред.) були представлені в Вашингтоні ще чотири роки. Приєднуйтесь до руху сьогодні і забезпечте, щоб релігійні свободи залишалися головним пріоритетом!”
“Євангелісти за Трампа готові допомогти переобрати президента Дональда Дж. Трампа. Приєднуйтесь до руху сьогодні і забезпечте, щоб релігійні свободи залишалися головним пріоритетом”.
“Президент Трамп ніколи не припиняв виконувати свої обіцянки: захистити ненароджених, захистити релігійну свободу і забезпечувати рівне ставлення до всіх конфесій, ставити Америку в пріоритет, приймаючи кожне своє рішення”.

Дані “Бібліотеки реклами” Facebook свідчать про те, що кожне з цих оголошень могли подивитися до 1 млн осіб. Найбільше переглядів — серед користувачів старше 55 років, які проживають в Пенсільванії, Флориді та Огайо.

Раніше соцмережа Twitter видалила передвиборне відео президента США Дональда Трампа через використання в ній пісні In the End американського рок-гуртуLinkin Park.
У липні, за три місяці до виборів, президент США Дональд Трамп прийняв рішення змінити керівника передвиборного штабу Бреда Парскейла.
За даними опитувань, рейтинг ексвіцепрезидента США Джо Байдена серед опитаних зареєстрованих виборців складає 55%. Це на 15% більше рейтингу Трампа.

Інф.: bykvu.com

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити