Повітряні сили ЗСУ завдали вогневого ураження по пункту управління мотострілецького полку ворога на території країни-терориста Росії. За результатами бойової роботи зафіксовано вибухи.
Операція проводилася у взаємодії з іншими складовими Сил оборони. Про це повідомили у Генеральному штабі ЗСУ.
Ворожий об'єкт було ліквідовано у населеному пункті Нехотіївка Бєлгородської області РФ. Внаслідок успішного ураження цілі прогриміли потужні вибухи.
Операцію зі знищення російських терористів провели Повітряні сили ЗСУ у взаємодії з іншими складовими Сил оборони.
"Повітряні сили Збройних сил України у взаємодії з іншими складовими Сил оборони завдали успішного удару по пункту управління мотострілецького полку ворога, що розташовувався в населеному пункті Нехотіївка Бєлгородської області (рф). За результатами бойової роботи зафіксовано вибухи. Ціль успішно уражена", – йдеться в повідомленні.
Відео дня
Повітряні сили ЗСУ уразили пункт управління мотострілецького полку ворога на території РФ – Генштаб
Нагадаємо, у ніч на 23 червня на території країни-агресора Росії пролунала серія вибухів. Чиновники заявили, що кілька областей були під атакою безпілотників. За легендою кремлівської пропаганди, над регіонами нібито було знищено десятки БПЛА.
Вас може зацікавити:
Читав з екрана і сам не розумів, що каже українською. Педуніверситет у Тернополі потрапив у новий скандал через захист дисертації китайським аспірантом
Вас може зацікавити:
В Україні через аномальну ситуацію на ринку праці злетіли зарплати в трьох галузях
Як повідомляв OBOZ.UA, у ніч на 20 червня Сили оборони України уразили склад пально-мастильних матеріалів у Тамбовській області РФ та нафтобазу "Енемська" в Республіці Адигея. Згодом захисники відправили "бавовну" ще на низку НПЗ, по РЛС та РЕБ окупантів під Брянськом та в Криму.

Інф.: OBOZ

Коментарі