Про це свідчать знайдені рештки боєприпасів.
Росіяни продовжують виготовляти ракети, хоча темпи виробництва є невисокими, розповів в ефірі телемарафону «Єдині новини» речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.
«Ті рештки ракет, що були знайдені під час крайніх ударів, свідчать, що це  свіжі ракети, виготовлялися вони й восени, є і зимові варіанти запчастин», — сказав він.
За словами Ігната, для виготовлення високотехнологічної зброї потрібен час, тож темпи поновлення ракет у ворога повільні.
Він додав, що аналіз уламків російських ракет показав, що з російського там — лише маркування і, можливо, метал. А от високотехнологічні деталі — не російського виробництва.
«Крилаті ракети - це фактично безпілотний літак  він коштує мільйони доларів, там десятки тисяч високотехнологічних деталей. Росія, безумовно, не може їх виготовляти. Але, на жаль, вона їх може діставати через треті країни зокрема і шляхом контрабанди», — повідомив він.
Раніше речник повідомляв, що під час ракетного удару по Україні 28 квітня Росія атакувала Україну ракетами Х-101 та Х-555. Вони є легкими цілями як для систем ППО Patriot, так і для інших типів озброєння.

Інф.: Дзеркало тижня

Коментарі