За словами представниці Міноборони, на бахмутському напрямку росіяни як обороняються, так і намагаються наступати.
Ситуація у районі міста Бахмут Донецької області знову загострилася. Там наразі тривають бої за перехоплення ініціативи. Протягом понеділка, 3 липня, російські окупанти повторно намагалися наступати на бахмутському напрямку, але не досягли успіху, заявила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр у Telegram.
Водночас, за її даними, деякий успіх у межах наступу вдалося отримати українським захисникам.
"Втім, ситуація змінюється дуже стрімко. Контроль над одними і тими ж позиціями може двічі за добу втрачатись та відновлюватись. Ворог активно реагує на всі наші дії та створює на загрозливих напрямках по три лінії оборони. На південному фланзі в районі Кліщіївки, наші війська з боями, але просуваються. Натомість на північному фланзі тривають бої", – уточнила Маляр.
Вона відзначила й неспокійну обстановку у самому місті Бахмут. Війська РФ там не припиняють обстріли, намагаються зірвати нашу логістику й завдати якомога більше втрат.
"Водночас наші оборонці не дають ворогу пересуватись по місту та вражають вогнем позиції ворога", – додала заступниця глави Міноборони.
Раніше Маляр повідомляла, що за минулий тиждень в результаті покращення тактичного положення та вирівнювання лінії фронту на сході України наші захисники звільнили 9 квадратних кілометрів, на півдні деокуповані території збільшено на 28,4 кв. км. Але кількість ворожих обстрілів на сході збільшилась удвічі.

Інф.: Дзеркало тижня

Коментарі