Керівники сепаратистів будуть знаходитися в постійній небезпеці через дуже ймовірну зраду в їх лавах
Француженка українського походження Ірина Франсес виступила з ініціативою розвинути ідею пана Коломойського і встановити премію в один мільйон долларів за взяття в полон лідера сепаратистів, офіцера російської армії полковника Ігора Ґіркіна. Для збору необхідної суми пані Ірина пропонує створити спеціальний фонд і поширити інформацію про нього. Автор ініціативи, яку вона надіслала в редакцію порталу "Воля народу", переконана, що ідея спрацює, оскільки заробити захочуть і найманці, які за великі гроші легко здадуть своїх.
 
МАЛЕНЬКА ІДЕЯ ПРОТИ БАНДИТІВ НА СХОДІ УКРАЇНИ

Дорогі земляки України, українці діаспор і українці, розкидані по всьому світу !

Пропоную засіб, який допоможе в короткий строк суттєво змінити ситуацію на сході України, в областях, які повністю на сьогодні опинилися в руках бандитів і їх паханів з Росії.
Наслідуючи ідею пана Коломойського, пропоную встановити премію в один мільйон доларів за взяття в полон офіцера російської армії полковника Ігора Всеволодовича Ґіркіна, який народився 17 грудня 1970 року, номер паспорту 4506460961. Він зареєстрований у Москві за адресою: Шенкурский проезд, дом 8-б, кв. 136.

Щоб зібрати цю суму, потрібно :
- створити фонд у країні, в якій можливий цей вид ініціативи, і в якій проживає значна кількість українців як етнічних так і вихідців з України, наприклад – США.
- використати україномовні і англомовні сайти, які функціонують на зразок телемарафону (telethon, téléthon)  
- на цих сайтах розмістити фотографії Ґіркіна, Безлєра і їх маріонетки - псевдомера Слов'янська В’ячеслава Пономарьова  з рахівником накопмченої суми премії за їх полонення. Сума змінюється і збільшується перманентно з надходженням грошей.
- використати засіб оплати (або декілька як Paypal), які передбачають повернення затрачених коштів, якщо операція провалилася, або з інших причин не реалізувалася.
- оголосити і розповсюдити цю акцію на захоплених територіях, в логовах сепаратистів.
Я вважаю за можливе отримати суму від 100 000 до 1 мільйона доларів за кожного з цих бандитів за дуже короткий період

ЦЕ СПРАЦЮЄ ОБОВ'ЯЗКОВО!
І ось чому:

    Головні ґанстери сепаратистів сформовані навколо ідеологічного ядра найманця і бідних людей, які втратили надії на гідне життя і які продовжують жити в злиднях. Достатньо запропонувати "достойную цифру" і оголосити цей добровільний захід на окупованих землях, і підозра посіється миттєво. Кілька днів цієї акції, і потрібна атмосфера, а за нею паніка запанує серед окупантів, особливо у Слов'янську, в якому кількість озброєних бандитів зрівнялася з кількістю збіднілих людей. Уявіть на мить ситуацію: косий погляд, розмова двох бандитів між собою і все закінчується міжусобицею. Ґіркін вже не зможе бути в безпеці, бо в кожного буде бачити зрадника і запроданця, що справедливо, бо хто навколо нього?

     Не виключаю, що ця акція визове і протидію зі сторони шефів сепаратистів, які почнуть у свою чергу доплачувати, і доплачувати багато, своїм найманцям за лояльність і "відданість", щоб утихомирити їхні бажання. І це також буде нам на користь, так як об'єктив цієї акції – послабити якомога більше цю групу найманців, тому що підозру витравити буде вже неможливо, і Кремлю потрібно буде знову викинути шалену суму грошей, щоб контролювати ситуацію. Керівники сепаратистів будуть знаходитися в постійній небезпеці через дуже ймовірну зраду в їх лавах, і вони вже не будуть здатні адекватно реагувати на інші заходи і протидії.

    На жаль, я не знаю як самій реалізувати цю дуже просту і еффективну ідею, тому і звертаюся до всіх хто знає і може втілити цей задум або запустити потрібну технологію. Якщо хтось зможе розповсюдити і покращати цей план, якщо хтось зможе організувати цю акцію і збір коштів, я буду щаслива відкрити цей рахунок на суму 200, навіть 300 євро (на жаль, я не багата людина, працюю простим вчителем).

   Дякую всім, хто мене почув. Ірина.


  
 

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити