Українці в Японії одягнуть вишиванки на перший “Мегамарш у вишиванках” в Токіо 30 червня в серці японської столиці – районі Шібуя.
Марш розпочнеться з північного майданчика парку Міяшіта, що неподалік від станції Шібуя та продовжиться по центральних вуляцях Інокашіра та Мейджі, повз площу Хачіко.
В Японії зустріти українця, а тим паче вишиванку на вулицях міста дуже складно. Згуртування спільноти українців та збереження традицій, проведення спільних заходів має не аби яку роль.

Запрошуємо взяти участь кожного! Якщо у вас немає власної вишиванки – створіть свій образ самостійно: будь який елемент вбрання українця буде гарним доповненням: кольорова стрічка, вплетена в коси, яскравий віночок, який можна виготовити зі штучних, або живих квітів, національний прапор, гарний настрій та ваша посмішка!
Захід проводиться за підтримки Посольства України в Японії, з ініціативи українського студентства Токійського аграрного університету, спільноти українців в Японії «Краяни» та  Української Православної Церкви Київського патріархату.

Інф.: ukrpohliad.org

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити