Збірна України здобула перші очки у відбірковому турнірі на чемпіонат Європи-2024.
У своєму другому матчі "синьо-жовті" на виїзді здолали Північну Македонію з рахунком 3:2.
Українці катастрофічно провели перший тайм. Без ударів, без моментів.
Натомість господарі фактично увесь тайм провели в атаках і двічі зуміли засмутити Трубіна. Особливо красивим вийшов гол Ельмаса.
Та й стартовий відрізок другого тайму нічого доброго не віщував. Лише з 60-ї хвилини "синьо-жовті" почали грати. І до середини другого тайму на табло горіли вже дві двійки.
 Переможну масну крапку поставив Віктор Циганков. Відмітимо і блискучий асистентський дубль Михайла Мудрика.
Наступну гру у євровідборі Україна зіграє 19 червня. У словацькій Трнаві відбудеться домашня гра з Мальтою.
Нагадаємо, у першому матчі "синьо-жовті" зазнали поразки від Англії. А кілька днів тому українці зіграли у феєричну гру з Німеччиною в Бремені.