Володар поясів WBA, WBO, IBF та IBO Олександр Усик (21-0-0, 14 KO) переміг чемпіона WBC, британця Тайсона Ф’юрі (34-0-1, 14 KO) в об'єднавчому поєдинку за титул абсолютного чемпіона світу.
Боксери пройшли всю дистанцію бою, а судді роздільним рішенням віддали перемогу українцю - 115:112, 113:114, 114:113.
Перший раунд боксери провели досить обережно, Ф’юрі, у власному стилі, увімкнув шоумена, але пропустив класний лівий боковий від українця.
Другу трихвилинку Усик розпочав з потужної «двійки». Ближче до завершення раунду українець активізувався, провів хорошу атаку, але у відповідь пропустив аперкот від суперника.
Надалі українець намагався рвати дистанцію, шукати шанс на атаку, а Ф'юрі працював джебом і проводив гострі випади. Загалом, бій контролював британець. Усик ніяк не міг пристосуватися до суперника.
5-й раунд розпочався з атак українця, проте британець продовжував вміло захищатися та використовувати джеб. Коли Усику вдавалося розірвати дистанцію, Ф'юрі клінчував.
За перші 6 раундів, Усик забрав один, у кращому випадку – 2.
У наступній трихвилинці українець виглядав активніше, у 8 раунді потужно влучив лівим хуком – обличчя британця почала заливати кров. Цей раунд, як виявилося згодом, став переломним. Наприкінці 9-го Усик пішов у відвертий "махач" і за кілька секунд до гонга британець побував у нокдауні.
Чемпіонські раунди пройшли під контролем Усика, який майстерно довів свою перевагу.
Таким чином, український боксер став першим в історії, хто володію всіма 4 поясами у важкій вазі.

Інф.: Чемпіон

Коментарі