Папа Бенедикт XVI сам вибрав собі невелику будівлю на вершині Ватиканського пагорба, побудовану в 1994 році під невеликий жіночий монастир за розпорядженням Івана Павла II.  Там збиралися черниці з восьми різних країн, що належать одному ордену, і кожні п'ять років вони змінювалися. Останні сестри "бенедиктинки" залишили Ватикан в листопаді минулого року, і нового заселення не відбулося, повідомляє Euromag з посиланням на ІТАР-ТАРС.

Понтифік ще до Різдва доручив провести там ремонтні роботи. З маєтка відкривається захоплюючий вид - з одного боку на Рим: прекрасно видно церкву Трійці над площею Іспанії і Вілла Медічі, а також численні куполи і черепичні дахи. З іншого боку - величний купол Собору Святого Петра.
 
Неподалік розташований «грот Лурдської Богоматері», що повністю імітує печеру, в якій в 1858 році у французькому Лурді 14-річній дівчинці явилася Богоматір.
 
З тих пір це місце паломництва. 11 лютого, в день, коли Бенедикт оголосив про зречення, католики відзначають свято Діви Марії Лурдської. Допомагати в побуті Бенедикту будуть чотири жінки з католицького товариства  («черниці в цивільному»), також з ним залишиться його особистий секретар монсеньйор Георг Генсвайн.  Він буде здійснювати прогулянки садами Ватикану, ходити в церкви на території міста-держави. 

Інф.: risu.org.ua

Ы 

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити