Західні країни повинні заборонити в'їзд на свою територію для всіх росіян, це допоможе зупинити російську анексію українських територій. Закриття кордонів для росіян стане однією з найважливіших санкцій проти росії. Про це розповів президент України Володимир Зеленський в інтерв'ю американському виданню The Washington Post. На думку Зеленського, поки росіяни відбирають чужу землю, вони повинні жити у власній країні без права покинути її до тих пір, поки не змінять свою філософію.
При цьому президент не згоден з критиками такого підходу, які стверджують, що заборона на в'їзд для всіх росіян буде несправедливою стосовно тих, хто покинув рф через незгоду з її діями в Україні. Зеленський зазначив, що «хороших росіян» не буває і що всі вони повинні їхати в росію.
«Всі росіяни... нехай їдуть в росію. Тоді вони зрозуміють. Вони кажуть: «Це не має до нас жодного відношення. Все населення не може нести відповідальність, чи не так?» Може. Населення обрало цей уряд і не бореться з ним, не сперечається з ним, не кричить на нього. Хіба ви не хочете цієї ізоляції? Ви говорите всьому світу, що він повинен жити за вашими правилами. Тоді йдіть і живіть там. Це єдиний спосіб вплинути на путіна» - резюмував він.

Раніше міністр закордонних справ Естонії Урмас Рейнсалу заявив, що його країна подасть пропозицію на розгляд державам-членам Європейського Союзу заборонити видачу туристичних віз росіянам через війну проти України. Міністерство закордонних справ Естонії вже готує пропозиції Євросоюзу щодо призупинення видачі віз громадянам росії.
В Україні тим часом Зеленський повинен розглянути петицію з проханням заборонити в'їзд в Україну громадянам росії на наступні 50 років, яка набрала відповідну кількість голосів.

Інф.: Слово і Діло

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити