Президент Володимир Зеленський наголошує, що за поточний тиждень Україні вдалося досягти вагомих результатів у знищенні логістики окупантів.
Джерело: вечірнє звернення президента
Пряма мова: "За цей тиждень ЗСУ і наша розвідка досягли сильних результатів у знищенні логістики російської армії, тилових баз окупантів.
Кожний удар по складах боєприпасів ворога, по їхніх командних пунктах, по скупченнях російської техніки рятує життя всіх нас, життя українських військових і цивільних".
Деталі: Зеленський також подякував партнерам, які постачають Україні необхідну зброю, зокрема США, які цього тижня погодили черговий пакет підтримки, що включає в себе і боєприпаси до HIMARS.

"Всі вони використовуються максимально точно і з користю для загальної стратегії нашої оборони", - запевнив президент.

Що передувало: Цього тижня українські військові повідомляли, зокрема, про удари по пункту базування окупаційних військ у Чорнобаївці, по опорних пунктах і по скупченню озброєння та техніки в Бериславському та Баштанському районах на Херсонщині, по ворожих опорних пунктах в районах Благодатного і Правдиного, складах із боєприпасами в Херсоні, Придніпровському та Токарівці, а також знищенні щонайменше шести російських складів боєприпасів у Бериславському і Херсонському районах.

Інф.: pravda.com.ua


Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити