Кирило Буданов: Звільнення Криму станеться "не влітку, а до кінця весни, можливо, трохи раніше"
Буданов прогнозує, що загалом війна "не такий уже довгий час буде продовжуватися, скоро це закінчиться".
Керівник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов заявив, що Україна повернеться в окупований Крим – це відбудеться зі зброєю і досить скоро.
Джерело: Буданов в інтерв'ю в ефірі національного марафону новин 30 вересня, - передає "Українська правда".

Пряма мова Буданова: "Я там багато разів був. Це моя така друга батьківщина. Я виріс в Криму. І ми туди повернемось досить скоро. Так, зі зброю повернемось. Іншого варіанту не існує".

Деталі: Буданов прогнозує, що загалом війна "не такий уже довгий час буде продовжуватися, скоро це закінчиться".

Пряма мова керівника ГУР МОУ: "Ну, я ніколи не казав "2-3 тижні". Якщо пам’ятаєте мої висловлювання десь наприкінці травня, то я тоді розказав алгоритм. Я казав, що в червні ми будемо трохи, на жаль, втрачати, в липні буде умовний застій, в серпні почемо рухи на відновлення своєї території. Взимку війна значною мірою стихне. І після зими почнеться завершення цього конфлікту виходом на першому етапі на адмінкордони станом на 1991 рік".  

Деталі: Буданов додав, що звільнення Криму буде "не влітку, а до кінця весни, можливо, трохи раніше".

Він додав, що не боїться давати такі прогнози, бо "це навіть не початок кінця (завершення війни, – Ред.) це такий процес, який в розпалі".

Передісторія:

30 вересня президент Володимир Зеленський заявив, що Україна перебрала ініціативу у війні й досягає відчутних результатів, зокрема підтвердив звільнення Ямполя і успіхи ЗСУ в Лимані.
14 вересня Зеленський заявив, що Крим та інші території будуть звільнені від російських загарбників.

Інф.: pravda.com.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити