З часу Революції Гідності такий формат застосовується вперше
22 січня 2022 року, відзначаючи День Соборності, Київський Безпековий Форум ініціює національний круглий стіл "Єдність народу. Захист демократії. Оборона держави" для обговорення внутрішньої політичної ситуації в нашій державі та зовнішньої загрози з боку Росії.
2022 рік розпочинається для України з великих зовнішніх і внутрішніх викликів. Країна потребує масштабного діалогу, який би об’єднав патріотичні політичні сили і громадськість, а також створив умови для серйозної розмови з владою, щоб запобігти небезпекам, а також фатальним помилкам і прорахункам.

До участі в події запрошені лідери парламентських фракцій, позапарламентських сил, відомі громадські діячі і провідні експерти.

З часу Революції Гідності такий формат застосовується вперше.

Круглий стіл під егідою КБФ має на меті створити умови для масштабного понадпартійного діалогу з найважливіших проблем країни.

Як підкреслюють організатори, «смертельна загроза з боку Росії, яка знову нависла над Україною, вимагає нашої колективної мобілізації. Мобілізація сил і взаємна підтримка також необхідні для протидії в Україні наступу на демократію, руйнації державних інституцій, згортання реформ, підйому «п’ятої колони» Кремля і провокованого розбрату серед людей».

Київський Безпековий Форум – провідна міжнародна платформа України з проблем війни і миру, заснована Фондом Арсенія Яценюка «Відкрий Україну».

Завантажити Програму (PDF, 200 КБ)
 
Дивіться трансляцію 22 січня об 11:00 на YouTube-каналі Фонду «Відкрий Україну»

Інф.: ksf.openukraine.org


Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити