Ганна Усенко-Чорна дала гідну відповідь на закид журналіста з Росії
Під час брифінгу представників ЦВК в день виборів стався цікавий випадок: російські журналісти в черговий раз спробували влаштувати провокацію. Кореспондент каналу "Росія 24" поставив заступникові голови ЦВК Ганні Усенко-Чорній нібито гостре питання: "Чи знаєте ви, що не всіх журналістів, які були акредитовані на вибори, пустили в країну? Зокрема, журналіста ВГТРК Олександра Рогаткіна, у якого була акредитація ЦВК. Йому про цю вашу зелену картку сказали на кордоні, що це фількіна грамота, і не пустили сюди.
Видатний український політик, науковець, громадський діяч, професор Володимир Пилипчук: Віднині й надалі довіряти Росії, йти з нею на компроміси, нехтувати своїми національними інтересами ні Україна, ні її народ, ні її влада не мають ні підстав, ні морального права
Якщо зробити короткий екскурс у новітню історію "холопської' поведінки України, що здійснювалася на вимогу "братньої" Росії, то слід відзначити наступне:
- Україна пішла на зустріч Росії в розподілі флоту ссср: за пропорцією ВВП України у ВВП ссср,
 Антитерористична операція проводитиметься на сході України до повного знищення бойовиків, заявив перший віце-прем’єр-міністр Віталій Ярема, - повідомляє Радіо Свобода.
"Ми проводитимемо ці операції, доки на території України не залишиться жодного терориста", – заявив він сьогодні на засіданні Кабміну. Ярема нагадав, що під час виборів 25 травня активна фаза антитерористичної операції не проводилася, проте наразі вона знову розпочалася. "Вчора ви бачили її результати", – сказав перший віце-прем’єр.
Скільки вкрав Янукович? Вперше на екранах підземне царство Януковича. Корупційні схеми Януковича. Як знищували документи екс-президента? Що зберігається у підземельних шляхах у Межигір'ї ? Де ховає гроші Янукович?
Найбільше екс-президент вкрав в улюблених шахтарів. Втікач збагачувався через тендери, обнал, "паперові" компанії і завдяки знищенню конкурентів. Як працювала злочинна система збагачення екс-президента в бігах Віктора Януковича, з'ясовують правоохоронці і громадські активісти, йдеться в програмі ТСН "Украінські сенсації"'.
 Тренувальний табір терористів в Ясені Луганській області знищено. Про це повідомив у Facebook міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.
"Авіаційним ударом знищений тренувальний табір терористів в Ясені Луганської обл.", - написав він, не додаючи подробиць.
Раніше координатор "Інформаційного опору" Дмитро Тимчук повідомив, що активна фаза АТО в Донецьку триває, а перший віце-прем'єр-міністр Віталій Ярема заявив на засіданні Кабміну, що АТО на сході України проводитимуть до повного знищення бойовиків. Інф.: day.kiev.ua
Цинізм РПЦ
Глава Російської православної церкви, патріарх Кирил звернувся до Петра Порошенка як переможця президентських виборів. Відповідне звернення розміщено на сайті РПЦ.
У ньому патріарх Кирил привітав Порошенка. Він зазначив, що "звістки про події на Україні щодня приносять все нову біль, бо гинуть і страждають люди".
"Країна занурена в безодню розбрату і міжусобиці", - зазначає патріарх Московський. Він заявив, що молиться, аби надії православного народу України не були осоромлені.
"Одним з перших пріоритетів діяльності президента, всієї української влади буде вирішення "кримського питання", - запевнив лідер президентських перегонів.
Одним з пріоритетних завдань новообраного президента стане вирішення "кримського питання", заявляє Петро Порошенко, який за попередніми даними лідирує на виборах президента України.
Російський Перший канал показав 37 % голосів за Яроша
У ЦВК "Вістям" спростували, що такі дані були опубліковані на їх сайті.
Російський Перший канал показав скріншот невідомого походження, на якому видно, що лідером президентських виборів в Україні з 37 відсотками став "правосек" Дмитро Ярош.
"Ось така дивна картинка з'явилася на центральному сервері ЦВК України кілька хвилин тому. Судячи з неї, перше місце в передвибори гонці займає Дмитро Ярош - у нього 37 %. Петро Порошенко лише на другому місці.
Я знав, що стан справ у столиці жахливий, але не думав, що настільки
Про це Голова КМДА Володимир Бондаренко заявив у прямому ефірі "Шустер LIVE" 25.05.2014:
"За ті 3 місяці, які я очолюю КМДА, я проник у проблеми міста глибше, ніж я їх розумів. Місто розвалене: в економічному плані, в організаційному плані, в господарському плані. І якщо, не дай Бог, цей процес продовжиться, то це матиме жахливі наслідки.
Сьогодні без будь-якої розкачки потрібно продовжити хоча б ті програми, які вдалося розпочати...
|
|