Арсеній Яценюк на Євромайдані: Наше завдання – зміщення режиму Віктора Януковича
"Народ України уже висловив імпічмент Віктору Януковичу. Ми будемо домагатись в парламенті розгляду закону про імпічмент президента і будемо робити все для того, щоб вибори відбулись раніше, ніж у 2015 році", - заявив голова Політради ВО "Батьківщина" та фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк на Євромайдані увечері 29 листопада по прибутті з Вільнюса.
|
Янукович вийшов з історії
У п'ятницю вранці в головному залі Саміту Східного партнерства зібралися глави держав 27 країн Європейського союзу. Офіційна церемонія повинна була початися із хвилини на хвилину. Але в залі все ще були відсутні четверо: канцлер Німеччини Ангела Меркель, глава Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу, президент Європейської Ради Герман Ван Ромпей та президент України Віктор Янукович.
Євромайдан оголосить новий план дій через провал асоціації Януковичем
Оргкомітет Євромайдану оголосив зібрання на Майдані Незалежності о 19:00, під час якого буде запропоновано подальший план дій у зв’язку з непідписанням угоди про асоціацію у Вільнюсі президентом Віктором Януковичем. Про це "Українській правді" повідомили в оргкомітеті Євромайдану. "Акція носитиме мирний характер", - наголосили організатори.
 Вільнюс. Президент Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу і голова Європейської ради Герман ван Ромпей проводять зустріч з Президентом України Віктором Януковичем у Вільнюсі, щоб переконати підписати Угоду про асоціацію з ЄС Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив журналістам євродепутат, віце-президент Європейської народної партії Яцек Саріуш-Вольський.За його словами, на зустрічі фракції Народної партії у Вільнюсі, в якій взяли участь Баррозу і ван Ромпей, а також шість президентів і прем'єр-міністрів країн ЄС, головним питанням була Україна та Угоду про асоціацію.
Володимир Жириновський: Українці виженуть "безумця Януковича" за півтора року
Лідер ЛДПР Володимир Жириновський прогнозує, що Президент України Віктор Янукович програє вибори у 2015 році. Про це він заявив, коментуючи зовнішньополітичні метання української влади, - повідомляє vgolos.com.ua.
"Там, де революція, там дурні-керівники. Янукович не знає, кому продати себе подорожче.
 У литовській столиці Вільнюсі 28-29 листопада відбувається саміт "Східного партнерства".
Під час Саміту Україна та Євросоюз мали намір підписати Угоду про асоціацію, - передає 24tv.ua.
Дивіться ONLINE-трансляцію Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства на YouTube
Руслана: Якщо Янукович не підпише угоду, він має піти
Співачка Руслана вважає, що коментар президент щодо євромайдан є приниженням і вважає, що якщо Віктор Янукович не приведе Україну в ЄС, він має піти. Про це вона сказала, виступаючи перед студентами на Євромайдані.
"Я послухала інтерв’ю президента і відчула себе приниженою. Люди мерзнуть тут третю ніч. А він так і буде плескати в долоні? Ми звертаємось до президента, Це приниження нас як нації. Він не має права ставити імідж України на коліна", - обурилась вона.
Наприкінці минулого тижня Російська Федерація мала значну перевагу в "боротьбі за любов" України з Європейським союзом. Як написали західні ЗМІ, Україна, колишня республіка Радянського Союзу, все енергійніше починає натякати, що має намір відмовитися від пакту, який повинен був відкрити її двері для торгівлі, а також культурних і соціальних можливостей на Заході. Замість цього вона віддала перевагу схилитися в бік президента Росії Путіна, який хоче відродити грандіозний євразійський союз часів холодної війни , що знаходиться під контролем Москви.
Леонід Радзіховський: Чи стане Путін генієм політичного дзюдо?
Путін добився, щоб Україна не підписала Угоду з ЄС. Чи перемога це? Якщо так, то це Піррова перемога і вона ще стане бумерангом для Росії. А Янукович, очевидно, і не старався обіграти Путіна, а грав у піддавки... Чи переграв Путін Європу? Чи буде в України другий шанс європейської інтеграції? Чи оговтається українська політика від російського прийому на задушення? Москва проти Брюсселя на київському полі, перспективи світової боротьби цивілізацій та інші теми - у розмові на "Ехо Москви" з політологом і і публіцистом Леонідом Радзіховським: ВІДЕО
Стратегія Януковича на утримання особистої влади
В якому напрямку рухається Україна? На це запитання не змогли відповісти ані попередні, ані нинішній державний лідер. Опитані DW аналітики вважають, що Віктор Янукович керується власними політичними інтересами. Попри скандальну урядову постанову та заяви посадовці, що Україна призупинила євроінтеграцію, залишається достеменно незрозумілим, який зовнішньополітичний шлях обрав президент Віктор Янукович.
|
|