ВОЛЯ НАРОДУ: громадсько-політичний портал - Політика
Воля народу: громадсько-політичний портал




 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Календар
У 2022-му відзначаємо такі знаменні дати:
12 січня - 115 років з дня народження Сергія Корольова, першого головного конструктора ракетно-космічних систем (1907-1966)
17 лютого - 130-річчя з дня народження Йосифа Сліпого, глави УГКЦ (1892-1984)
18 лютого - 70-річчя з дня народження Джеймса Мейса, дослідника Голодомору в Україні (1952-2004)
22 серпня - 30-річчя передачі повноважень від УНР сучасній Україні

30 листопада - 20 років з дня створення Демократичного об'єднання "Українська Національна Рада" (УНРада)
3 грудня - 300-річчя Григорія Сковороди,  українського філософа (1722-1794)
24 грудня - 85-річчя В'ячеслава Чорновола (1937-1999)









Політика

Лідери країн НАТО узгодили позицію щодо санкцій проти Росії

Лідери ключових країн НАТО погодилися з необхідністю розширити санкції щодо Росії через її дії в Україні, повідомляє Білий дім
Лідери ключових країн НАТО на саміті альянсу в в Уельсі (Великобританія) в четвер, 4 вересня, узгодили позицію щодо санкцій проти Росії, повідомляє Білий дім. "Лідери засудили кричущі порушення суверенітету і територіальної цілісності України з боку Росії,
 

На Донбасі воюють уже кілька тисяч російських військових, – джерело в НАТО

Біля кордону України перебуває 20-тисячне російське військо
На Донбасі присутні вже кілька тисяч російських військових і сотні одиниць бронетехніки з Росії. Про це повідомляє агентство Reuters із посиланням на неназваного офіцера НАТО, - інформує Радіо Свобода.
"Ми досі бачимо кілька тисяч російських військових на території України, які мають сотні танків і бронемашин,
 

Пункт плану врегулювання конфлікту лише один - виведення військ РФ та закриття кордону! - Володимир Бондаренко

Володимир Бондаренко: Про які санкції може вести мову світ, якщо ми вкотре самі чіпляємо стрічку миротворця на шию кривавого вбивці?
Чому Пітін заговорив про перемир'я неочікувано вчора о 5 ранку? Щоб випередити виступ Барака Обами в Естонії, де його було названо агресором і стороною війни.
 

Яценюк не поділяє оптимізму Порошенка щодо "мирного прозріння" Путіна

Арсеній Яценюк розкритикував план Путіна з урегулювання конфлікту в Україні
Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк розкритикував план президента Росії Володимира Путіна з урегулювання кризової ситуації на сході України. Про це повідомляє російський опозиційний канал "Дождь" з посиланням на на український департамент інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату кабміну.
"Цей план - спроба окозамилювання для міжнародної спільноти перед самітом НАТО і спроба уникнути неминучих рішень Європейського союзу про введення нової хвилі санкцій проти Росії", - зазначив український Прем'єр.
 

Парадокс: цивілізовані країни визнали Росію стороною війни, а Україна ні! - Володимир Бондаренко

Володимир Бондаренко: Розмови про перемир'я та припинення вогню почали нагадувати якісь політичні граблі:
- коли вперше було оголошено нашим керівництвом держави про припинення вогню, але при цьому не досягнуто серйозних гарантій дотримання домовленостей з іншого боку - як наслідок ми втратили більше 20 військовослужбовців та дозволили перегрупуватися бандитам і повести нові, ще більш жорстокі наступи;
 

Путін розпочав обіцяний "мирний процес": зросла кількість вогневих ударів по Україні з території Росії

Росіяни нещадно бомблять із "Смерча" позиції сил АТО, - Дмитро Тимчук
Зросла кількість вогневих ударів, що наносяться з території Росії. На Сході України помітне зниження активності обстрілу з боку російсько-терористичних військ, проте зросла кількість ударів, що наносяться з території Росії. Як повідомляє у себе на сторінці у Facebook керівник "Інформаційного Спротиву" Дмитро Тимчук, з мінометів і РСЗВ БМ-21 "Град" обстріляні позиції українських військ біля Дебальцевого, Микитиного, Фащевки, Червоної Талівки, - інформує ТСН.
 

Країни Фогленд і Вазиристан з'ясовуватимуть стосунки на території України

Конфлікт між двома уявними країнами стане легендою українсько-американських військових навчань під егідою НАТО
"НАТО поспішає на допомогу Фогленду. Злочинний Вазиристан чекає відплата". Про це, коментуючи анонсовані бгатонаціональні військові маневри в Україні, написав на своїй сторінці у Facebook журналіст і військовий експерт Юрій Бутусов.  
"Війська НАТО під егідою і за гроші США проводять в Україні традиційні щорічні навчання військ спецназ і десантників "Рапід Трайдент".
 

Новоросія знаходиться не в Україні, а в Приморському краї Росії (карта)

У допомогу "заблукалим" десантникам, і не тільки...
Відшукати її не просто, але можливо. Хто хоче, той юзає карти і навігатор. Недолугі просто ходять, пострілюючи з ​​танків, зеніток і автоматів, блукаючи по містах чужої країни в пошуках Землі Обітованої Новоросії. Отже, всім російським неофашистам, бажаючим померти в Росії, заблукалим десантникам, звільненим строковикам - даю точні географічні координати вашого Раю: 43° 20' 30" пн. ш. 132° 37' 20" сх. д.
 

Олег Соскін застерігає Порошенка не вести сепаратні переговори з Путіним

На цьому директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін наголошує у Відкритому зверненні до президента Порошенка
Конституційний обов'язок Порошенка — знищити російських окупантів, а не йти їм на поступки
  "Пане Порошенко. Ви бездарно провалили оборону країни і ошукали весь український народ. Коли ви йшли на президентські вибори, то обіцяли, що звільните країну від окупантів, але виявились не здатним звільнити нашу землю від російського агресора.
 

"Постійне" припинення бойових дій з нашого боку - це прощання України з Донбасом, - Тимчук

Керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук прокоментував сьогоднішні мирні домовленості президентів України та РФ
"З приводу домовленостей Президентів України та Росії П.Порошенка і В.Путіна "про постійне припинення вогню на Донбасі" - два моменти:
1. Як можна вірити Путіну, який буквально пару днів тому віщав про коридор для українських військових для виведення з-під Іловайська, що закінчилося бійнею? Ми розуміємо, що у випадку з Іловайськом Путін не більш ніж грав у миротворця.
 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні3325
mod_vvisit_counterВчора4404
mod_vvisit_counterЦього тижня23083
mod_vvisit_counterМинулого тижня44562
mod_vvisit_counterЦього місяця12384
mod_vvisit_counterМинулого місяця179236
mod_vvisit_counterЗа весь час27803864